You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Металеві сходини з решіткового настилу

Сходини з решіткового настилу – це міцне та надійне рішення для будівництва внутрішніх та зовнішніх сходів і трапів на заводах, складах, магазинах та інших об'єктах промислового та цивільного призначення. Сходини мають гарний захист від корозії та високий коефіцієнт зчеплення.

Заявка на сходини

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Виробництво сходин з решіткового настилу

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Великоформатна заготовка пресованого настилу
Контактно-пресове зварювання опорних смуг і прутка
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Металеві сходинки виробляються на основі зварного настилу. Для виготовлення використовується рулонна сталь з оптимальним хімічним складом і товщиною. Ковальсько-пресовий спосіб зварювання, який застосовується для з'єднання деталей решіток, гарантує довговічність і високу міцність виробів.

Завод Форстор Індастрі має у розпорядженні власні прокатні лінії, проектний відділ і бригади досвідчених монтажників. Ми готові розробити та реалізувати проект будь-якої складності, з огляду на всі побажання замовника. Оперативно виготовимо, доставимо і змонтуємо металоконструкції на вашому об'єкті в будь-якій точці України, з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Металеві сходини являють собою конструкцію, виготовлену на основі решіткового настилу. Широке поширення решіткові ступені отримали в сфері будівництва. Виготовлення металевих ступенів може бути здійснено 2-ма способами:

  • Шляхом холодного пресування. Основне застосування – будівництво вхідних груп будинків та громадських місць.
  • За технологією ковальсько-пресового зварювання. Основне застосування – створення трапів, платформ та сходів на промислових підприємствах, в майстернях та логістичних терміналах.

Конструкція сталевих сходин достатньо проста, та дозволяє здійснювати їх збірку досить швидко. Це досягається завдяки наявності планок з отворами, до яких кріпиться кожна ступінь без додаткової механічної обробки.

Сходини з пресованого настилу мають ряд особливостей
  • Стійкість до перевантажень;
  • Високі показники міцності, надійності та безпеки;
  • Проста конструкція та монтаж;
  • Велика кількість можливих розмірів;
  • Красивий та естетичний зовнішній вигляд.

Захист від льоду та корозії

При експлуатації сталевих сходин на відкритому просторі може бути підвищений рівень ковзання на металевій поверхні через вплив погодних ефектів: дощу, бруду, обмерзання. Тому решіткові сходини виготовляються зі спеціальним кантом проти ковзання. Він являє собою профіль з подвійним рядом продавлених отворів. Крім того, що таке рішення значно скорочує коефіцієнт ковзання взуття, воно також збільшує показники жорсткості конструкції.

Для тих випадків, коли необхідно дотримуватися ще більш високих вимог безпеки, є можливість виробництва ступенів зі спеціальними зубцями проти ковзання. Така конструкція здатна забезпечити найвище зчеплення з поверхнею. Для мінімізації впливу корозії, сходини проходять процедуру гарячого цинкування.

У виробництві металевих ступенів використовується технологія гарячого цинкування сталі. Це дозволяє досягти гарного захисту конструкції від впливу корозії. Потужна виробнича база дозволяє нам виготовляти сталеві решіткові сходини будь-якої складності для використання у сходових конструкціях будь-якого формату: прямих, гвинтових, оперізувальних та інших.

Якщо у вас є якісь питання або ви хочете купити решіткові ступені, то ви завжди можете отримати консультацію у наших менеджерів. Телефонуйте за будь-яким з представлених телефонних номерів на цій сторінці. Крім того, у вашому розпорядженні форма зворотного зв'язку, через яку ви можете залишити свою заявку на замовлення сталевих решіткових сходин.