You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Оцинковані решітки для автомийки

Оцинковані решітки набули широкого поширення як підлогове покриття для автомобільних мийок. Висока навантажувальна здатність зварного і пресованого ґратчастого настилу дає змогу витримувати вагу навіть вантажних автомобілів, а комірчаста структура не перешкоджає проходженню води в дренажних системах.
Оцинковані решітки для автомийки

Переваги оцинкованих решіток:

  • Висока міцність конструкції;
  • Стійкість до впливу навколишнього середовища;
  • Безперешкодне проходження води і повітря;
  • Легкість монтажу і демонтажу;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Широкий вибір розміру комірки;
  • Сучасне автоматизоване виробництво.

Технічні характеристики для решіток

    Зварні Пресовані
Максимальна довжина мм 6000 6000
Максимальна ширина мм 1000 1200
Товщина прутка/смуги мм 5 8х2
Висота носійної смуги мм от 25 до 100 от 25 до 100
Товщина носійної смуги мм от 2 до 10 от 2 до 10
Розмір комірок мм 34,3 x 38,1 / 34,3 x 50,8 / 34,3 x 76,2 / 34,3 x 101,6 11 / 22 / 33 / 44 / 55 / 66 / 77 / 88 / 99
Захист від корозії оцинковане покриття  

Заявка на решітковий настил

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво решіток для автомийок

Автоматична лінія виробництва
Надійне зварювання контактно-пресовим методом
Готова продукція перед пакуванням

Оцинковані решітки для автомийки виготовляються за індивідуальними розмірами замовника. Вони виконані зі сталі українського та європейського виробництва, відповідно до норм DIN 24531-1, DIN 24537-2, RAL GZ-638. Для досягнення монолітності та жорсткості конструкції, елементи решіток з'єднуються зварюванням контактно-пресовим способом. Гаряче цинкування готових виробів запобігає процесам корозії.

Ми надаємо комплексні послуги з оснащення складських і виробничих приміщень, спеціалізуємося реалізації нестандартних проєктів "під ключ". Виїзні бригади монтажників заводу Форстор Індастрі працюють по всій Україні: зробимо доставку на об'єкт і встановимо металоконструкції будь-якої складності з гарантією.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Металеві наповнені решітки — якість і практичність

Довговічність такого підлогового покриття забезпечується завдяки використанню у виробництві технології гарячого цинкування, яка надійно захищає конструкцію від впливу агресивних речовин. У вас завжди буде чиста і красива підлога, оскільки оцинковані решітки для автомийки підбираються таким чином, щоб не затримувати сміття або бруд і легко очищатися. За необхідності окремі сегменти решітки легко замінюються. Для їх монтажу і демонтажу спеціальний інструмент не потрібен.

Вигоди використання підлогових вентиляційних решіток уже давно оцінили виробники модульних автомобільних мийок, які пропонують пористі решітки як стандартне підлогове покриття. Купити решітки для автомийки потрібного розміру і конфігурації ви можете, звернувшись у наш відділ продажів. Досвідчені менеджери дадуть відповідь на будь-яке питання, зорієнтують у широкому асортименті продукції та допоможуть з вибором. Повний список контактів на цій сторінці. Чекаємо ваших звернень!