You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Решітки для завальних ям

У продажу оцинковані решітки для завальної ями зі зварного та пресованого ґратчастого настилу. Це міцне і надійне перекриття з високим коефіцієнтом зчеплення. Оптимально підібраний розмір комірок забезпечує хорошу пропускну здатність нарівні з високою вантажопідйомністю, що дає змогу розвантажувати навіть найбільші самоскиди із зерном.
Решітки для завальних ям
Технічні характеристики для решіток
    Зварні Пресовані
Максимальна довжина мм 6000 6000
Максимальна ширина мм 1000 1200
Товщина прутка/смуги мм 5 8х2
Висота несучої смуги  мм від 25 до 100 від 25 до 100
Товщина несучої смуги мм від 2 до 10 від 2 до 10
Розмір комірок мм 34,3 x 38,1 / 34,3 x 50,8 / 34,3 x 76,2 / 34,3 x 101,6 11 / 22 / 33 / 44 / 55 / 66 / 77 / 88 / 99
Захист від корозії  оцинковане покриття   
Таблиця навантажень для зварного ґратчастого настилу
Таблиця навантажень для пресованого ґратчастого настилу

Заявка на решітковий настил

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво решіток для завальних ям

Автоматична лінія виробництва
Готова продукція перед пакуванням
Надійне зварювання контактно-пресовим методом

Решітки для завальних ям виробляються в Україні, вся продукція відповідає нормам DIN 24531-1, DIN 24537-2, RAL GZ-638. Решітки виготовлені з рулонної сталі високої якості, між собою деталі виробів з'єднуються зварюванням контактно-пресовим способом.  Від іржі готові вироби захищає покриття з гарячого цинку.

Ми проєктуємо і виробляємо металоконструкції різної складності, у нас ви можете замовити повний спектр послуг для обладнання свого складу.  Досвідчені монтажники Форстор Індастрі проведуть монтаж на вашому об'єкті в будь-якому місті України, з гарантією якості та подальшим сервісним обслуговуванням.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Виробництво проїзних решіток для завальних ям

В асортименті як зварні, так і пресовані оцинковані решітки для настилу завальної ями. Висока міцність і несуча здатність решіток дає змогу заїжджати на заїзну платформу ями навіть найбільшому і найважчому транспорту.

Решітки виготовляються на сучасному заводі в Україні. Цех укомплектований двома незалежними одна від одної автоматизованими виробничими лініями: одна для зварних решіток, друга для пресованих. Виробничі потужності дають змогу виробляти до 1000 тонн решіток на місяць, що дає можливість поставляти великі партії в короткі терміни.

Працюємо по всій Україні. Поставляємо оцинковані проїзні решітки для різних завдань: перекриттів, систем брудоочищення, металоконструкцій і тд. Виготовляємо решітки стандартних розмірів і під замовлення. Завод Форстор Індастрі також виготовляє цілий асортимент елеваторного обладнання та підйомно-транспортувальних систем для зерносховищ і елеваторів.

Поставити свої запитання ви можете менеджерам відділу продажів заводу Форстор. Телефонуйте за телефонними номерами, які вказані на сторінці контактів або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку на сайті. Усі звернення обробляємо протягом одного робочого дня і даємо оперативну відповідь на кожен запит.