You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пресований настил під замовлення

Пресована решітка – універсальний будівельний матеріал з високою опорною здатністю і гарним зовнішнім виглядом. З пресованого настилу роблять перекриття, сходи, полиці для стелажів, решітки для завальних ям та автомийок. Пресований решітковий настил виготовляється за розмірами замовника. Решітки виробляються на сучасному обладнанні з високоякісної сталі.
Пресований настил під замовлення

Переваги пресованого настилу:

  • Висока стійкість до динамічних та статичних навантажень;
  • Тривалий експлуатаційний термін – до 30 років;
  • Швидкий монтаж і демонтаж конструкцій;
  • Пожежобезпечність та стійкість до високої та низької температури;
  • Гарний зовнішній вигляд.

Характеристики та розміри

Максимальна довжина мм 6000
Максимальна ширина мм 1200
Поперечна смуга мм 8х2
Висота опорної смуги мм від 25 до 100
Товщина опорної смуги мм від 2 до 10
Ширина/довжина чарунок мм 11 / 22 / 33 / 44 / 55 / 66 / 77 / 88 / 99
Таблиця навантажень для пресованого решіткового настилу

Виробництво пресованого настилу

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Великоформатна заготовка пресованого настилу
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Пресований настил виробляється в Україні, та відповідає нормі DIN 24537-1, а технічні параметри готових виробів відповідають стандарту RAL GZ-638. В процесі виготовлення в опорні смуги під великим тиском запресовується поперечна смуга з меншим поперечним перерізом. Для захисту готової решітки від корозії використовується гаряче цинкування.

У нас ви можете замовити повний комплекс послуг: проектування, виробництво і монтаж металоконструкцій під різні завдання вашого підприємства. Ми спеціалізуємося на реалізації нестандартних та складних проектів "під ключ", а виїзні бригади наших досвідчених монтажників працюють по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції пресованого настилу

В ході виробництва пресованих решіток в опорних смугах зі сталі прорізаються спеціальні отвори, необхідні для з'єднання елементів конструкції. Потім в ці пази упресовують єднальні сталеві смуги, а по периметру решітки приварюється смуга для обрамлення. Для захисту виробів від корозії їх обробляють гарячим цинком.

Вигідна покупка пресованого настилу

Пресований настил використовується як в промисловому, так і в цивільному будівництві. Завдяки високим естетичним якостям, такі решітки активно застосовуються при облаштуванні торговельних центрів, житлових комплексів та інших громадських місць. Завод Форстор Індастрі пропонує купити решітковий настил за доступною ціною та з доставкою в будь-яке місто України.

Вам потрібен якісний пресований настил? Просто зателефонуйте в наш відділ продажу за телефонами на цій сторінці. Наші менеджери завжди готові проконсультувати та допомогти з вибором. Чекаємо ваших дзвінків і звернень!