You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Зварний решітковий настил

Настил із зварних оцинкованих решіток має високу опорну здатність при відносно невеликій власній масі. Це універсальний будівельний матеріал, який застосовують при зведенні металоконструкцій різного призначення.

Заявка на решітковий настил

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Виробництво зварного настилу

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Контактно-пресове зварювання опорних смуг і прутка
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Зварний решітковий настил виробляється в Україні з високоякісної сталі, відповідно до норм DIN 24531-1, DIN 24537-2, RAL GZ-638. Поперечні прутки з'єднуються з опорними смугами ковальсько-пресовим зварюванням, що гарантує монолітність і жорсткість готового виробу.

У нас ви можете замовити повний комплекс послуг: проектування, виробництво і монтаж металоконструкцій під різні завдання вашого підприємства. Ми спеціалізуємося на реалізації нестандартних і складних проектів "під ключ", а виїзні бригади наших досвідчених монтажників працюють по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Настил зварний — особливості конструкції

Решітка складається з опорних смуг сталі, які з'єднуються між собою зварними прутами. Вони приварюються на спеціальній автоматизованій лінії точкового зварювання. Така конструкція являє собою зварний настил та має високу надійність і жорсткість. Також вона відрізняється відмінним показником опору на скручування.

Характеристики та розміри

Довжина решітки (стандарт) мм 800/1000/1200/1500
Ширина решітки (стандарт) мм 800/1000
Максимальна можлива довжина мм 6000
Максимальна можлива ширина мм 1000
Товщина прутка мм 5
Висота опорної смуги мм від 25 до 100
Товщина опорної смуги мм від 2 до 10
Розмір чарунок мм 34,3 x 38,1 / 34,3 x 50,8 / 34,3 x 76,2 / 34,3 x 101,6

Решітковий настил зварний має привабливий зовнішній вигляд за рахунок того, що краї решітки мають обрамлення – смугу зі сталі, яка приварюється стиковим зварюванням. Незважаючи на безліч елементів в конструкції решітки, опорними є тільки поздовжні смуги.

Універсальне кріплення для будь-яких конструкцій

Ми пропонуємо перевірене кріплення решіток, що являє собою металеву скобу з болтом, який візуально нагадує метелика. Така конструкція кріплення дозволяє закріпити настил зварний решітковий на каркасі будь-якої металоконструкції, що робить рішення універсальним.

Працюємо по всій Україні, виконуємо поставки невеликих разових партій, а також працюємо з багатотонними оптовими замовленнями. Сучасне виробництво зварного настилу дозволяє забезпечувати поставки до 1000 тонн гратчастого настилу щомісяця.

Купити настил решітковий по актуальній ціні ви можете у відділі продажу компанії Форстор. Для цього зателефонуйте за одним із зазначених телефонних номерів, або залишайте свою заявку за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті. Телефонуйте або пишіть вже сьогодні, ми чекаємо на ваші звернення!