You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Фальшпідлога з ґратчастого настилу

Ідеальне рішення для розміщення систем вентиляції та кондиціонування, прокладання кабелів та інших комунікацій. Фальшпідлога вирізняється великою несучою здатністю і пожежобезпечністю. Решітки для фальшпідлоги завжди є в наявності.
Фальшпідлога з ґратчастого настилу
Технічні характеристики для решіток
    Зварні Пресовані
Максимальна довжина мм 6000 6000
Максимальна ширина мм 1000 1200
Товщина прутка/смуги мм 5 8х2
Висота несучої смуги  мм від 25 до 100 від 25 до 100
Товщина несучої смуги мм від 2 до 10 від 2 до 10
Розмір комірок мм 34,3 x 38,1 / 34,3 x 50,8 / 34,3 x 76,2 / 34,3 x 101,6 11 / 22 / 33 / 44 / 55 / 66 / 77 / 88 / 99
Захист від корозії  оцинковане покриття   
Таблиця навантажень для зварного решіткового настилу
Таблиця навантажень для пресованого решіткового настилу
 

Виробництво фальшпідлоги з ґратчастого настилу

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Великоформатна заготовка пресованого настилу
Контактно-пресове зварювання опорних смуг і прутка
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

В основі конструкції решітчастої фальшпідлоги лежить зварний настил. Виріб виробляється в Україні на сучасному обладнанні, з рулонної сталі високої якості. Елементи фальшпідлоги з'єднуються один з одним на автоматичній лінії методом ковальсько-пресового зварювання, що забезпечує високу міцність готової решітки. Також фальшпідлога покривається гарячим цинком для захисту від корозії.

Ми спеціалізуємося на проєктуванні та виробництві металоконструкцій різного призначення, реалізації проєктів будь-якої складності "під ключ". Працюємо по всій Україні, здійснюємо професійний монтаж з гарантією якості.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Фальшпідлога з ґратчастого настилу використовується як у комерційному, так і в промисловому будівництві, де допомагає організувати простір під підлогою якісно й економно. Конструкція має стандартну конфігурацію: ніздрюваті металеві листи монтуються на систему опорних стійок, яка зі свого боку встановлюється на базовій поверхні. Висота стійок підбирається таким чином, щоб було забезпечено достатню відстань для проходу під поверхнею фальшпідлоги.

Важлива перевага решітки для фальшпідлоги

Перевага конструкції полягає в її комірчастій структурі. Листи фальшпідлоги досить міцні, при цьому мають невелику масу. Крім того, вони добре пропускають світло і повітря, що дає змогу легко облаштовувати сервісні приміщення під фальшпідлогою. Завдяки використанню у виробництві настилу якісної сталі та технології гарячого оцинкування ми можемо гарантувати високу надійність і стійкість до корозії.

Решітчаста фальшпідлога має низку особливостей

  • Невисока маса настилу і простота монтажу;
  • Високі показники міцності та корозійної стійкості;
  • Не перешкоджає проходу повітря і світла;
  • Має високу несучу здатність;
  • Використовуваний оцинкований метал робить конструкцію не тільки міцною, а й довговічною.

У комерційному будівництві найбільш затребуваними є решітки з пресованого настилу, оскільки саме вони вирізняються естетичністю і гарним зовнішнім виглядом у сукупності з високою несучою здатністю і надійністю.

Як замовити фальшпідлогу з решіток

Ми готові запропонувати вам решітки фальшпідлоги найрізноманітнішої конфігурації. Все залежить від вимог до несучої здатності фальшпідлоги, відстані між опорами, а також особистих побажань замовника. Наші фахівці з відділу продажів нададуть вам усіляку підтримку під час вибору оптимального виду решіткового настилу.

Щоб купити решітки для фальшпідлоги, телефонуйте нам за будь-яким із телефонних номерів, які ви знайдете на цій сторінці. Крім того, ви можете залишити свою заявку на нашому сайті через спеціальну форму зворотного зв'язку. Телефонуйте або пишіть, ми чекаємо ваших звернень!