You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Металеві стелажі та обладнання

Складське обладнання компанії Форстор включає металеві стелажі та автоматизовані системи зберігання, що дозволяє в повній мірі задовольнити різноманітні потреби складування. Наше підприємство пропонує клієнтам комплексні складські рішення — проектування систем зберігання, підбір навантажувальної техніки, виготовлення та продаж стелажів, професійний монтаж і гарантійне обслуговування.

Подбор стеллажа

Связаться с менеджером

Максим Бакумов

+38 (067) 545-76-00

+38 (044) 353-36-00

Виробництво та монтаж стелажних систем в Україні

Постійний запас сталі
Перфораційний комплекс
Сучасні лінії холодного прокату
Камера порошкового фарбування
Стійки для стелажів серії Master
Зона пакування стелажного обладнання

Замовляйте стелажні системі найвищої якості. У нашому каталозі представлений широкий асортимент стелажів під різноманітні виробничі завдання. Усе складське обладнання виготовляється в Україні на сучасних станках.

Також ми пропонуємо послуги монтажу стелажів. Досвідчені професіонали проведуть повний комплекс монтажних робіт та підготують систему зберігання до експлуатації. Замовити приїзд монтажної бригади можна у будь-який регіон України. 

Нам доверяют

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
111111
196
197
198
199
200
43
ukrservice
uman
pilsner
afina
ufc
nibulon

Професійна команда — успішний проект

Компанія Форстор пропонує Вам ознайомитися з представленим асортиментом стелажного обладнання. У сучасній логістиці складські стелажі набули широкого розповсюдження. На сьогоднішній день існує велика кількість модифікацій і різновидів металевих конструкцій. Ми пропонуємо Вам на сайті найпоширеніше складське обладнання, але це не весь перелік продуктів. Наше підприємство завжди в змозі виготовити стелажі на замовлення та втілити нестандартні логістичні рішення. Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому оперативно реагуємо на їхні звернення та запити, здійснюємо виїзд на об'єкт, проводимо на місці всі необхідні вимірювання і у результаті гарантуємо точну відповідність кінцевого результату попередньо розробленому проекту. У нашому розпорядженні краща монтажна бригада, яка має значний досвід установки складських стелажів будь-якої складності. Доручіть проектування та інсталяцію обладнання професійній команді і Ви отримаєте бажаний результат у самі стислі строки.

Для розробки максимально ефективного проекту, грамотного розміщення стелажів на всьому корисному об'ємі приміщення необхідний творчий і технічний потенціал, яким володіють фахівці нашого підприємства і як підтвердження цього, безперервне зростання кількості наших постійних замовників. Перед оформленням заявки на будь-який з представлених видів продукції, проконсультуйтеся з менеджерами компанії, які допоможуть з вибором потрібного типу конструкції.

Компанія Форстор здійснює продаж складських систем по всій Україні. Пропонуємо Вам купити стелажі у Дніпрі, Києві зі складу або оформити замовлення на виготовлення необхідної конфігурації. Якщо Вас цікавить ціна на стелажі металеві, звертайтеся до фахівців відділу продажу з питань придбання або за консультацією в зручній Вам формі. Повний перелік контактів знаходиться на цій сторінці.