You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Промислові стелажі

На кожному виробничому підприємстві необхідно зберігати сировину та готову продукцію. Стелажне обладнання Форстор вирішить це завдання та забезпечить ефективне складування палетованого або штучного вантажу. Замовляйте промислові стелажі металеві українського виробництва за найвигіднішими цінами. Здійснюємо доставку та професійний монтаж, працюємо по всій Україні.

від 1000 грн/палетомісце
від 1000 грн/палетомісце

Розрахунок стелажа для палет

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Промислові стелажі для складу — українське виробництво

Запас рулонної сталі
Автоматизовані верстати для перфорування
Сучасні лінії прокату
Камера для нанесення порошкового покриття
Стійки стелажу Master
Зона упаковки готової продукції

Сучасне виробництво та досвідчені конструктори дозволяють нам проектувати і виготовляти системи зберігання будь-якої складності. Робота з кожним клієнтом ведеться в індивідуальному порядку. Враховуються всі вимоги замовника та умови експлуатації стелажного комплексу.

Для складних систем стелажів ми пропонуємо послуги професійного монтажу. Досвідчені бригади монтажників працюють по всій Україні. Замовляйте проект «під ключ», і ми виконаємо весь комплекс робіт — від проектування стелажів до монтажу стелажної системи на місці експлуатації.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Складські стелажі промислові від Форстор Індастрі

Системи зберігання для палетованих вантажів:
 • Фронтальні стелажі Profi — популярне рішення для зберігання палетованих вантажів. Такі стелажі забезпечують постійний доступ до будь-якого палетомісця.
 • В'їзні стелажі — спеціальні системи Drive-In для максимально щільного зберігання однотипного товару.
 • Гравітаційні стелажі — сучасна роликова система зберігання, яка дозволяє раціонально використовувати площу складу та підвищує швидкість обробки товарів.
 • Палетно-поличний стелаж — комплексне рішение для одночасного зберігання палетованого і штучного вантажу.
Поличні стелажі для коробок та штучного товару:
 • Середньовантажна серія Master — поличкові універсальні стелажі для складу. Максимальне навантаження на рівень зберігання – 400 кг.
 • Легка серія Start —стелажі з металевими полицями для зберігання документів, папок, коробок і дрібноштучного товару. Максимальне навантаження на полицю - 120 кг.
 • Мобільні архівні стелажі — пересувні системи зберігання на основі поличкових стелажів. Таке обладнання дозволяє підвищити щільність зберігання на 80%..
Спеціалізовані стелажі для певних груп товарів:
 • Консольні стелажі;
 • Стелажі для бочок;
 • Стелажі для листових матеріалів;
 • Системи зберіганні кабелю.

У вас є можливість промисловий стелаж купити напряму на заводі-виробнику. Ваше підприємство отримає надійне обладнання за найвигіднішою ціною. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів. Вони нададуть детальну консультацію та експертну допомогу у виборі оптимальної стелажної системи. Всі контакти на цій сторінці.