You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Палетно-поличкові стелажі

Це популярна система розміщення товару на складах та магазинах типу cash and carry — Метро, Нова лінія, Епіцентр і т.д. Палетно-поличний стелаж дозволяє розміщувати товар для зберігання відразу в торговому залі — у запалетованному вигляді на верхніх ярусах. У той час як полки нижнього рівня використовуються у якості вітрини — на них розміщуються товари для огляду та продажу.
від 13 999 грн.
Палетно-поличкові стелажі

Переваги палетно-поличкових систем:

  • Універсальні системи зберігання;
  • Підвищують коефіцієнт корисного використання приміщення;
  • Ідеально підходять для підприємств Cash-and-Carry;
  • Створюють атмосферу, що спонукає до покупок. 

Основні несучі елементи

Розміри стійок стелажів (від 90 до 120 мм):

Розміри траверс стелажу (від 85 до 160 мм):

Технічні характеристики

Доступна висота конструкції мм 2000 - 12 000 з кроком 100
Глибина рами стелажа мм 500 - 1200 з кроком 50, стандарт 1100
Вантажопідйомність рами  кг до 16 000
Розміри траверс балок системи мм 1500 - 3600
стандарт 1800, 2300, 2700, 3300
Навантаження на пару траверс балок  кг до 1500
Доступна обробка елементів  . — порошково-полімерне покриття 
— оцинковане виконання елементів

Розрахунок стелажа для палет

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво палетно-поличкових стелажів в Україні

Сучасна технологія прокату сталі
Траверси стелажів готові до упаковки
Готові стійки стелажів

Завод з виробництва стелажних систем розташований в місті Дніпро. Спеціалізуємося на складних проектах. Працюємо оперативно та гарантуємо високу якість стелажів.

Виготовляємо стелажні системи різних типів під замовлення, виконуємо доставку по Україні, монтуємо стелажі на об'єкті замовника. Надаємо якісне сервісне і гарантійне обслуговування.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Палетно-поличковий стелаж, особливість системи

У основі конструкції лежать класичні палетні стелажі Profi — на верхніх рівнях стандартні секції для зберігання вантажів на піддонах. Нижні яруси мають перекриття з плит ДСП / ОСБ або з гратчастого настилу, які утворюють собою полки. На полицях продукція зберігатися вже в штучному вигляді — як правило для продажу або зручною комплектації замовлень.

Для даних систем розроблений найбільший опціональний набір, щоб адаптувати палетно-поличковий стелаж під будь-який тип продукції. Завод-виробник Форстор Індастрі має в арсеналі 8 прокатних ліній та цілий цех по металообробці — ми можемо виготовити будь-яку додаткову опцію, створити універсальну систему зберігання та забезпечити правильну викладку подукции у супермаркеті та розміщення палет.

Різновиди стелажних полиць

Полки формуються за допомогою металевих перемичок для балок. У якості перекриття може використовуватися різний матеріал: ДСП, OSB, дерево, листи металу, гратчастий настил і т.д. У результаті така конструкція має усі переваги як паллетних, так і поличних стелажів. Головне — вона здатна витримувати високі навантаження, що є одним з найважливіших атрибутів для складських систем зберігання.

Палетно-поличкові стелажі кеш енд керрі можна обслуговувати за допомогою будь-якої складської техніки: візка, навантажувача або штабелера. Якщо на вашому підприємстві постійно ведуться роботи з палетованим та штучним вантажем одночасно, тоді комбіновані стелажі стануть відмінним рішенням, яке дозволить вирішити відразу більшу частину завдань складування.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів компанії Форстор. На цій сторінці Ви знайдете повний перелік контактних даних, скористайтеся найбільш зручним для вас способом — телефонуйте або пишіть вже сьогодні. Також ви можете запитати нашого фахівця у режимі онлайн — напишіть своє питання в чаті на сайті. Оператор чата — реальна людина та досвідчений фахівець, вона допоможе вирішити ваше питання максимально оперативно — підібрати та купити стелажі cash carry за оптимальною ціною.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів та складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двоярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: