You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Металеві стелажі Львів

Завод-виробник Форстор пропонує надійне та ефективне стелажне обладнання для зберігання різних типів вантажів на складі, виробництві або у торговому залі. У нашому каталозі представлені металоконструкції власного виробництва: палетні, консольні та поличні стелажі, а також складські мезоніни. Крім того, ми проектуємо та виготовляємо нестандартні системи зберігання, що враховують всі особливості об'єкта клієнта.

від 1000 грн/палетомісце
від 8000 грн. за кв.м
від 350 грн/палетомісце

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво та монтаж стелажів в Україні

Автоматизовані верстати
7 сучасних прокатних ліній
Камера порошкового фарбування
Стійка стелажа легкої серії Start
Готові полиці для архівних стелажів
Зона упаковки готової продукції

Виробництво стелажів ведеться на сучасному заводі в місті Дніпро. Ми маємо у своєму розпорядженні потужну технологічну базу, що дозволяє нам виготовляти стелажі будь-якої складності, в тому числі й для вирішення нестандартних завдань зберігання.

Працюємо по всій Україні. Виконаємо оперативну доставку стелажів на ваш об'єкт у найкоротші терміни. Також надаємо послуги монтажу стелажів різної складності. Працюємо на результат – швидко та якісно!

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелажі металеві Львів – ефективне рішення для будь-яких потреб

Металеві стелажі у Львові виготовляються на сучасному заводі з новим верстатний парк та кваліфікованими фахівцями. Завдяки використанню європейської та української оцинкованої сталі марки S250GD + Z, всі вироби мають відмінний захист від впливу вологи, та не бояться корозії. Залежно від потреб клієнта, ми можемо запропонувати як стелажі зі стандартними параметрами, так й індивідуально розроблені металоконструкції.

Особливості конструкції металевих стелажів

В залежності від конкретного типу стелажу, конструкція може мати різні особливості. Так, в поличних стелажах можна регулювати розміри секцій за рахунок кроку під час монтажу полиць на перфорованих стійках. Для фіксації полиць використовуються спеціальні зачепи, одна полиця легкого стелажу Start здатна витримати навантаження до 120 кг.  

Варто також сказати про наявність підп'ятників на стійках металевих стелажів – за рахунок цього система зберігання не дряпає покриття підлоги. Клієнт може самостійно обрати, якої висоти та ширини стелаж йому потрібен, а також кількість його полиць. Доступні й додаткові опції – наприклад, приставні секції. Всі деталі металевих стелажів виготовлені з оцинкованої сталі, але є можливість замовити й фарбування порошково-полімерною емаллю потрібного вам кольору.

Середньовантажні стелажі Master відрізняються більшою вантажопідйомністю полиць – до 400 кг. Крім того, стелажі цієї серії можуть бути укомплектовані полицями з металу або ДСП. Використовуючи приставні секції, можна розширити систему зберігання в майбутньому, витративши мінімум коштів.

Також ми виробляємо металоконструкції для специфічних потреб:

  • Набивні стелажі для розміщення палетованих вантажів з високою щільністю зберігання;
  • Консольні стелажі, призначені для довгомірного вантажу;
  • Складські мезоніни для ефективного використання всієї висоти приміщення.
Як купити стелажі у Львові вигідно? 

Фахівці компанії Форстор завжди готові допомогти вам з вибором оптимальної системи зберігання, а також складанням грамотного технічного завдання. Тому ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте стелажі, які будуть повністю відповідати завданням вашого підприємства, характеристикам приміщення. Ми спеціалізуємося на складних та нестандартних задачах, та маємо величезний досвід в реалізації проектів різного масштабу.

Якщо хочете купити стелаж у Львові, то зв'яжіться з нами за телефонними номерами, вказаними на цій сторінці або ж скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті. Наші менеджери завжди готові надати детальну консультацію щодо будь-яких складських стелажів, представлених на сайті.