You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Монтаж стелажів, сервіс, збірка та установка складського обладнання

Монтаж стелажної системи – це складний і трудомісткий процес, в якому кожна помилка може дуже дорого коштувати, особливо якщо мова йде про збірку та установку складних систем палетних стелажів та мезонінів. Радимо одразу довірити це професіоналам, та не ризикувати. Сервіс та збірка стелажів власними монтажними бригадами Форстор з великим досвідом роботи здійснюється по всій Україні.

Пропонуємо послуги збірки та монтажу стелажів будь-якої складності: від простих поличних стелажів, до складів класу А, сервіс стелажів та нашу єкспертизу. Компанія Форстор давно спеціалізується на крупних та комплексних проєктах «під ключ».

Підприємство Форстор Індастрі виробляє в Україні стелажі монтаж та установку яких ви також можете замовити у нас для будь-яких задач.


Перейти до каталогу стелажів

Швидкий та якісний монтаж

Процес монтажу оптимізований та поділений на кілька поступових етапів, завдяки чому забезпечується оперативність монтажної бригади зі збереженням високої якості продукції.

Кваліфіковані спеціалісти

Виїзні бригади монтажників працюють по всій Україні. Це кваліфіковані фахівці з досвідом збірки та установки стелажних систем більш ніж 10 років.

Збірка та установка стелажів включає в себе ряд етапів
Експертиза складу

В першу чергу необхідно виконати підготовчі роботи. Потрібно переконатися в тому, що підлога рівна та достатньо міцна, а відхилення не перевищують встановлених норм.

Це необхідно, аби стелажне обладнання не піддавалось деформації, а також мало високі показники стійкості та надійності.
Збірка стелажних рам

Далі починається безпосередньо процес збірки стелажу. Першими збираються рами. Для їх кріплення застосовуються високоміцні металовироби (клас міцності не менше 8.8). Після цього виконується збірка та установка вертикальних рам та горизонтальних балок. Далі вирівнюються стелажні ряди.

Установка та монтаж стелажів

За допомогою анкерних болтів здійснюється кріплення рам стелажів до підлоги та стін. Таким чином, стелажним системам надається максимальна стійкість. Стелажні ряди з'єднуються, після чого встановлюється захист на стійки стелажу. Монтаж стелажів ціна якого залежить від багатьох умов, відбувається швидко та вчасно.

Детальніше про захист стелажів

Демонтаж стелажів, сервіс та переїзд складу

Крім послуг з установки стелажних систем, ми також здійснюємо демонтаж стелажів. Якщо ви переносите склад до іншого приміщення, ми допоможемо вам з переїздом. Ми не тільки розберемо вашу систему зберігання, але й доставимо її до нового приміщення та проведемо там роботи з монтажу. Стелаж сервіс до ваших послуг, наші монтажники мають великий досвід. Все зробимо якісно та без порушення строків

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус