You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Економ стелажі

Просте, економне та ефективне рішення для зберігання штучного вантажу та коробок у будинку, офісі, архіві, на складі. Перфоровані стійки економ стелажів дозволяють самостійно виставляти висоту полиць, підлаштовуючись під розміри вантажу. Максимальне навантаження на полицю – 120 кг. Існують спеціальні конфігурації стелажів економ з роздільниками, призначені для адресного зберігання.

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

Сертифікати на стелажі

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Виробництво економ стелажів

Постійний запас рулонної сталі
Перфораційний комплекс
Сучасні лінії холодного прокату
Камера порошкового фарбування
Полиці стелажів для зберігання Start
Зона пакування готової продукції

Компанія Форстор має власне виробництво економ стелажів, яке обладнане сучасним верстатним парком і кваліфікованим персоналом. Ми можемо виготовити і доставити металеві стелажі в будь-який регіон України. Ви маєте можливість купити стелажі економ високої якості за приємною ціною.

Конструкція стелажу економ проста і надійна, а процес складання не потребує спеціальних навичок. До того ж, ми не тільки виготовляємо стелажі. Якщо йдеться про замовлення великої партії стелажів, ми надаємо послугу монтажу. Виїзні бригади з величезним досвідом працюють на території всієї України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Економ стелажі від виробника

Щоб забезпечити ефективне зберігання речей, при цьому трохи заощадити на покупці, пропонуємо стелажі економ від компанії Форстор. Ми виготовляємо металеві стелажі вже понад 12 років, тому маємо уявлення про те, яким конструкціям віддають перевагу наші клієнти. Крім високоякісних стелажів ми пропонуємо доставку та монтаж у будь-якій точці України.

Типи стелажів

Металеві стелажі економ ми виготовляємо в 3-х різновидах: стелажі серії Start, секційні та архівні. Кожна модель має металеві полиці з максимальним навантаженням — 120 кг.

Легка серія Start призначена для стандартного побутового зберігання в будинку, майстерні або офісі. Збірка стелажу не займає багато часу, а також не потребує спеціальних інструментів. Завдяки фіксації полиць за допомогою зачепів можна самостійно виставляти їх висоту, з кроком 100 мм.

Якщо ви бажаєте організувати в приміщенні адресне зберігання, радимо обрати секційні стелажі. Конструкція має вертикальні роздільники. Кожній чарунці ви можете присвоїти свій номер, що спрощує і прискорює процес складання замовлення — комплектувальники завжди знатимуть, де лежить необхідний товар: журнали, книги, документи, коробки тощо.

На підприємствах, де постійно ведеться робота з документацією, ідеальним варіантом стануть архівні стелажі. Вони оптимізовані спеціально під зберігання цінних паперів, архівів, документів — міжполична відстань у 370 мм ідеально підходить під офісні сегрегатори. Для збереження речей із трьох сторін стелажу встановлені обмежувачі.

Металеві економ стелажі: переваги

  • Надійна, міцна конструкція;
  • Універсальність, висока місткість;
  • Невразливість до корозії та механічної дії;
  • Швидкий та простий монтаж/демонтаж;
  • Гарантія виробника;
  • Доступна ціна.

Як купити стелажі економ

Щоб вибрати відповідний типорозмір конструкції, визначтеся з типом речей, що зберігаються, і місцем установки. Якщо ви не можете самостійно визначитися з параметрами конструкції, звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Наші менеджери в режимі онлайн допоможуть з вибором та оформлять замовлення. Номери телефонів можна знайти на сторінці "Контакти". Стелажі економ купити можна й іншим способом, написавши в онлайн-чат. Він знаходиться праворуч внизу цієї сторінки. Пишіть своє запитання, і ми відповімо вам протягом одного робочого дня.