You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Технологія відбору Pick by Light

Pick to light система використовується для спрощення та прискорення процесу комплектування замовлень. Це хороша альтернатива паперовим носіям: на складські чарунки встановлюються дисплеї з LED-індикатором та кнопками керування. Індикатор спалахує, коли контейнер для комплектування замовлення виявляється у потрібній чарунці. Система pick by light доступна до замовлення лише як елемент автоматизованої складської або виробничої системи.
Put to light, Pick by light

Переваги put by light

  • Для роботи із замовленнями операторам не потрібні паперові носії;
  • Під час збирання замовлень практично відсутні помилки – точність до 99,9%;
  • Для збору замовлення оператору потрібно набагато менше часу;
  • Система дозволяє краще контролювати роботу складу.

Технічні характеристики

Продуктивність рядків/год 250 — 600
Вологість % до 90
Температура робочого середовища °C від 0 до +40 /від -25 до +40
Табло замовлень   3 / 6-значні
Види кнопок   підтвердження / функціональні
Підсвічування кнопок   світлодіодне (6 кольорів)

Потрібна консультація?

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Технологія put to light: особливості

Система дозволяє відбирати товари для замовлень швидко, точно та без зайвих витрат на логістику. Такий варіант можна використовувати для складів та логістичних центрів, укомплектованих різними типами стелажів: палетними, роликовими, поличковими. Процедура комплектування значно спрощується: оператор отримує всі необхідні дані про товар на спеціальному табло – включаючи розміщення продукції та її кількість для відбору. Кожен зроблений вибір вручну підтверджується натисканням кнопки на дисплеї. Потім дані автоматично надходять до складу управління – WMS.

Користуватися системою досить просто, вона буде найбільш ефективною на складі з широким асортиментом і високим товарообігом. Крім того, ptl-технологію можна встановити на виробництві у дистрибуційних центрах. З її допомогою можна істотно підвищити продуктивність складу – в 2 рази.

Pick to lite система за вигідною ціною

Ви можете вигідно купити pick to light систему від заводу Форстор Індастрі: ми пропонуємо клієнтам сучасне обладнання з офіційною гарантією якості. Також доступні до замовлення й інші технології автоматизації складу, за допомогою яких можна прискорити більшість складських процесів і скоротити логістичні витрати.

Якщо у вас виникли будь-які питання – досвідчені менеджери нашого відділу продажів нададуть вичерпну консультацію, допоможуть з технічним завданням та підберуть найбільш ефективне обладнання для ваших цілей. Бажаєте зробити замовлення? Телефонуйте нам вже сьогодні за вказаними телефонними номерами, або ж скористайтеся формою зворотного зв'язку нижче.