You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пакувальне обладнання для складу

Устаткування для роботи з товаром дозволяє в автоматичному режимі забезпечувати продукцію індивідуальною упаковкою, а також палетувати різні типи вантажів на складі. Це суттєво прискорює пакувальний процес, зменшує кількість помилок, що виникають з вини людського фактора, а також підвищує загальну продуктивність бізнесу. Форстор Індастрі володіє широким асортиментом стрепінг обладнання та іншої техніки для складу, які ви можете замовити у комплексі із автоматизованою складською або виробничою системою.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Пакувальні машини: особливості

Цей вид складського устаткування необхідний для швидкої обробки вантажів – як первинної, так і групової. Техніка активно використовується в рітейлі, на виробництві: з його допомогою можна повністю автоматизувати обгортання вантажів у полімерну плівку, їх подальше укладання на палету, обмотку піддону з продукцією стретч-плівкою. Для досягнення максимальної продуктивності складу розумно інтегрувати в пакувальне обладнання модулі маркування, пристрої для нанесення етикеток. Крім того, комплекс із машин для пакування та конвеєрів суттєво прискорить процес збору замовлень та обробки вантажів, а також дозволить скоротити трудовитрати на складі.

Пакувальна система та її переваги

Упаковка дозволяє підтримувати стерильність продукції (наприклад, якщо йдеться про склад фармацевтичної компанії), а також є захистом від пошкоджень крихких вантажів.

Вона також допомагає зберегти товарний вигляд продукції, що, в свою чергу, формує позитивний імідж компанії у замовників. Якщо об'єднати всі переваги використання пакувальників, вони виглядатимуть так:

  • Прискорення процесу пакування вантажів та виключення помилок під час підготовки замовлень до відвантаження;
  • Підтримка презентабельного зовнішнього вигляду продукції та захист від передчасного завершення терміну реалізації;
  • Підвищення лояльності клієнтів до компанії за рахунок збереження вантажів, що поставляються;
  • Істотне зростання продуктивності підприємства та підвищення прибутку;
  • Зниження ризику виникнення помилок з вини людського фактора.

Як купити пакувальне обладнання

Завод-виробник Форстор Індастрі спеціалізується на проектуванні, виробництві та монтажі складського обладнання для потреб різних сфер бізнесу. Наш асортимент включає системи для автоматизації складу, стелажне та підйомне обладнання, металоконструкції та техніку для складу. Якщо у вас виникли питання, і ви не знаєте, як підібрати пакувальний апарат для свого складу – зверніться до нашого відділу продажу. Досвідчені фахівці не лише нададуть консультацію, а й складуть технічне завдання. Не чекайте, дзвоніть за вказаними телефонними номерами вже сьогодні, або скористайтеся формою зворотного зв'язку на сторінці!