You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стрічковий конвеєр, транспортер виробництво Україна

Завод Форстор Індастрі спеціалізується на виробництві підйомно-транспортних систем для оптимізації складських процесів. Пропонуємо рішення для підприємств на базі стрічкових конвеєрів та транспортерів власного виробництва, які досить універсальні та дозволяють швидко переміщати різні типи вантажів: штучні, дрібноштучні, насипні та габаритні.

Заявка на стрічковий конвеєр

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Виробництво стрічкових конвеєрів в Україні

Сучасне обладнання для обробки металу
Кваліфікований персонал
Високоточне нарізання деталей
Стрічковий верстат
Зварювання каркасу транспортера

Маємо у своєму розпорядженні сучасну виробничу ділянку з потужною технологічною базою. Виготовляємо конвеєри та розробляємо системи автоматизації для роботи у різних умовах. Уся продукція заводу сертифікована та пройшла випробування.

Надаємо повний комплекс послуг: спроектуємо та зробимо конвеєр, виконаємо його доставку на об'єкт замовника, змонтуємо його та проведемо пусконалагоджувальні роботи. Працюємо по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стрічковий транспортер для роботи з різними типами вантажів

Завод Форстор Індастрі розробляє конвеєрні системи для різних умов експлуатації. Наприклад, для роботи з дрібними вантажами транспортна стрічка виготовляється зі спеціальним рифленням. А для забезпечення більшого збереження продукції при транспортуванні, транспортер стрічковий може бути оснащений обмежувальними бортами та пристроєм для регулювання швидкості руху стрічки. У нас величезний асортимент рішень під різні типи продукції, ваги та упаковки. З питань докладної консультації необхідно звертатися до наших проект-менеджерів.

Власне виробництво стрічкових конвеєрів в Україні

Виготовляємо складні конвеєрні системи, які включають до складу різні типи транспортерів, як стандартні стрічкові, так і поворотні, похилі та телескопічні. Повністю опрацьовуємо кожен проект: виготовляємо конвеєри з урахуванням параметрів приміщення, властивостей переміщуваної продукції, наявності спеціалізованого обладнання, а також особистих побажань замовника. Враховуємо усі нюанси, знаходимо та реалізовуємо найбільш оптимальні рішення.

Наш завод також виготовляє великий асортимент продукції, серед якої стелажні системи, підйомники, різне елеваторне обладнання та металоконструкції для складів і виробничих приміщень. З усіх питань звертайтеся до відділу продажів підприємства Форстор Індастрі. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть нам на пошту, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті. Отримайте швидку консультацію онлайн — напишіть в чат та поспілкуйтеся з нашим менеджером прямо зараз. Ми допоможемо вам купити стрічковий конвеєр за самою вигідною ціною у заводу-виробника в Україні.