You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Автоматизовані склади, стелажі та системи в Україні

Представляємо сучасне рішення для організації зберігання та контролю продукції, її швидкої ідентифікації та транспортування. Системи автоматизованих складів мають велику кількість можливих модифікацій, а гнучка конфігурація дозволяє розташувати всю конструкцію системи в будь-якому приміщенні.
Автоматизовані склади
Головні переваги автоматизованого складу
  • Оперативне завантаження та вивантаження стелажу;
  • Автоматичне сортування вантажу;
  • Можливість зберігання широкої номенклатури;
  • Ефективне використання простору для складування;
  • Малий час встановлення та висока окупність;
  • Максимально використовується потенціал перевантажувального обладнання.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Виробництво стелажів та конвеєрних систем для складів

Автоматизований плазморіз
Виробництво повного циклу
Стрічкозгинальний верстат

Підприємство Форстор має у своєму розпорядженні виробничу ділянку, де ми виготовляємо стелажі та складські металоконструкції будь-якої складності. Виробництво розташоване у місті Дніпро та обладнане сучасною технічною базою. Вся продукція виготовляється у суворій відповідності до чинних стандартів і пройшла сертифікацію.

Розробляємо автоматизовані системи для ваших завдань, у тому числі виробляємо нестандартні конструкції. Спеціалізуємось на виконанні комплексних проектів «під ключ», тобто виконуємо проектування, виготовлення, доставку на об'єкт замовника та проведення монтажних робіт. Працюємо по всій Україні, виконуємо проекти будь-якої складності, чітко з ТЗ та з урахуванням особистих побажань замовника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Автоматичний склад — динамічне складування

Існує варіант автоматизації складу, у якому працює система складавання зі змінною глибиною UPB. Її суть полягає в тому, щоб складати штучні вантажі, які не запаковані на піддонах. Для цього використовуються спеціальні металеві бази та складські стелажі особливого типу. Сучасне програмне забезпечення дозволяє не просто легко керувати такою потужною системою як автоматизовані складські системи, але також: проводити моніторинг, слідкувати за завантаженістю стелажів та наявністю товару, контролювати вантажопотоки та багато іншого.

Особливості монтажу конструкції

Перед тим, як встановлювати автоматичні системи зберігання, необхідно переконатися в тому, що підлога досить міцна і рівна, оскільки це одна з основних умов при монтажі стелажів. Оскільки вся конструкція має високе навантаження на підлогу, слід ретельно підготувати бетонний фундамент. Монтаж стелажної системи починається з попереднього складання самонесучих елементів конструкції на землі. Тільки потім проводять установку та прикріплюють автоматизовані склади до фундаменту потужними анкерними болтами, разом з цим виконується і внутрішнє оснащення висотного складу.

Як замовити автоматизований склад

Якщо ви хочете замовити проект та розробку складу, то звертайтесь до наших менеджерів. Зателефонуйте за будь-яким із телефонних номерів, які вказані на цій сторінці або залишайте свою заявку через форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Ми допоможемо вам зробити найбільш оптимальний вибір складського обладнання, та придбати рішення з конвеєрними системами та стелажами висотного типу, які формують автоматичні склади та повністю задовольнять усі вимоги вашого бізнесу. Телефонуйте чи пишіть вже сьогодні, всі заявки обробляються протягом одного робочого дня. Чекаємо вас на нашому заводі, ми раді гостям і вашим зверненням!