You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Сортувальні конвеєрні системи для складу та виробництва

Завод Форстор Індастрі пропонує для замовлення системи автоматизації процесів транспортування та сортування різних вантажів на складах і в розподільчих центрах. Ефективні рішення для комплексної автоматизації, що дозволяють суттєво прискорити та спростити переміщення вантажів, а також знизити кількість помилок при комплектації замовлень, що виникають з вини людського фактору.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Сортувальні системи

Автоматична лінія сортування – ефективне індивідуальне рішення, яке можна легко адаптувати під потреби будь-якого бізнесу. За рахунок модульної системи обладнання легко оснащується додатковими елементами в міру виникнення нових потреб: машинний зір, вимірювання ваги і габаритів вантажів, сортування. Це дозволяє вкладати фінанси в розвиток складу зі зростанням товарообігу, забезпечуючи швидке повернення інвестицій. Ви можете замовити лінію сортування разом із автоматизованою складською або виробничою системами, запропонованими заводом Форстор Індастрі.

Переваги використання систем сортування

Сортувальна система дозволяє у кілька разів підвищити продуктивність складу чи виробництва. Крім того, така автоматизація веде і до підвищення рентабельності логістичних операцій. Вантажі сортуються практично без участі персоналу складу, а отже – знижуються витрати на працю та скорочується час, необхідний на обробку товарів.

Лінія сортування економить ресурси підприємства, а також вирішує одночасно кілька завдань: сортування, класифікація та відбраковування товарів за заздалегідь встановленими параметрами. До інших переваг можна віднести:

  • збільшення швидкості всіх процесів на складі/виробництві;
  • відчутне зростання продуктивності;
  • зниження потреби у найманих працівниках;
  • зменшення помилок з вини людського чинника;
  • можливість обробки більшої кількості вантажів за одну зміну;
  • система може працювати без перерв.

Система сортувальна: де вигідно купити в Україні

Асортимент нашого заводу представлений не тільки конвеєрними системами, а й обладнанням для складу: стелажними системами, підйомниками, металоконструкціями різного призначення. З усіх питань звертайтесь до відділу продажу підприємства Форстор Індастрі. Для замовлення та уточнення всіх деталей, що цікавлять, телефонуйте за вказаними телефонними номерами або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам підібрати обладнання, яке максимально відповідатиме завданням вашого бізнесу.