You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Рольганг складський, роликовий конвеєр від виробника в Україні

Підприємство Форстор Індастрі пропонує виготовити роликові конвеєри різних конфігурацій та модифікацій. Це ефективне рішення для оптимізації робочих процесів на складі або виробництві. Таке конвеєрне обладнання дозволяє швидко та без витрат переміщати продукцію у коробках або контейнерах між різними функціональними пунктами підприємства або складу.

Заявка на рольганг

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Виробництво рольгангів та роликових конвеєрів

Цех виробництва конвеєрних систем
Стрічковий верстат для різання металу
Листозгинальний верстат
Обладнання для плазмового різання
Точкова зварка

Форстор Індастрі — завод-виробник, який має у своєму розпорядженні сучасний потужний проектний відділ та шість ділянок, на яких виготовляємо конвеєрне обладнання будь-якої складності. Наші рольганги тестуються на стадії виробництва, щоб ви отримали перевірене обладнання, готове до експлуатації.

Спеціалізуємося на комплексній реалізації проектів: розробляємо, виробляємо, виконуємо доставку, монтуємо конвеєр на об'єкті замовника, а також проводимо пусконалагоджувальні роботи. Надаємо сертифікати, усю необхідну технічну документацію, в тому числі техпаспорт, гарантійний талон та докладну інструкцію.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Опис та різновиди роликових конвеєрів

Конвеєри з роликами бувають приводні та гравітаційні, часто застосовуються в сортувальних й пакувальних системах на складі або виробництві. Це обладнання, яке дозволить вам прискорити роботу з вантажами на вашому підприємстві, знизити трудовитрати персоналу та оптимізувати прискорити робочі процеси. Розберемо кожен вид рольганга докладніше.

  • Гравітаційні. Виготовляються без приводної системи. Вантаж рухається по конвеєру під дією власної сили тяжіння або за рахунок імпульсу, який передає йому оператор.
  • Приводні. У конструкції такого рольганга передбачена приводна система. Ролики обертаються, тим самим переміщаючи вантаж.
  • Розсувні. Укомплектовані спеціальним механізмом, який дозволяє регулювати довжину конвеєрної лінії. Актуально при розвантаженні транспорту.
  • Поворотні. Застосовуються в складних конвеєрних лініях для ділянок, де потрібно змінити траєкторію вантажу.
  • Пересувні. Рольганг з колесами можливо експлуатувати на кількох ділянках. Якщо пересувний рольганг не використовується, його можна прибрати з робочого майданчика, щоб звільнити місце.

Замовити та купити рольганги в Україні

Роликові конвеєри широко застосовуються в більш складних збірних системах. Нерідко використовується система з декількох типів конвеєрів, а також підйомного обладнання та транспортних механізмів. У таких складних автоматизованих системах можуть застосовуватися: роликові й стрічкові конвеєри, похилі та поворотні транспортери, автоматизовані гідравлічні підйомники, ланцюгові механізми і т.д.

Завод Форстор Індастрі спеціалізується на виробництві складського обладнання, комплексному оснащенні підприємств та оптимізації складських процесів. Ми допоможемо вам побудувати оптимальну конвеєрну лінію, з урахуванням всіх особливостей продукції, характеристик приміщення, робочої техніки та завантаженості персоналу.

Купити роликовий конвеєр ви можете зателефонувавши в наш відділ продажів. Менеджери проектів проконсультують вас та допоможуть зробити оптимальний вибір. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть нам на пошту за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті. Повний список контактних даних ви знайдете на цій сторінці.