You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Конвеєрні системи

Пропонуємо конвеєрні системи всіх типів, а також різне транспортувальне обладнання для автоматизації складських та виробничих процесів. Такі системи переміщення вантажів дозволяють організувати ефективну лінію для швидкої обробки штучної продукції на виробництві або складі і значно збільшити продуктивність всього підприємства. Інформація представлена для ознайомлення з особливостями роботи обладнання, а самі рішення можна замовити тільки в комплексі з автоматизованою системою складу.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Розробка власних рішень

Власний відділ розробки дає нам можливість легко інтегрувати автоматизовану конвеєрну або сортувальну систему в складський мезонін, за рахунок чого досягається значна оптимізація роботи всього складу. Заощаджується час і трудовитрати, які необхідні для виконання щоденних логістичних завдань, отже – істотно знижуються витрати й підвищується продуктивність підприємства.

Ми готові запропонувати вам конвеєрні лінії будь-якої складності, починаючи з простих гравітаційних роликових конвеєрів, закінчуючи складними автоматизованими системами сортування продукції для автоматизації складів та виробничих ліній.

Комплексний підхід до реалізації проектів

Проектуємо і виготовляємо автоматизовані системи зберігання, виконуємо доставку та монтаж конвеєру на об'єкт замовника в короткі терміни. Виїзні бригади монтажників не тільки встановлять конвеєр у вас на підприємстві, але також проведуть пусконалагоджувальні роботи та детальне налаштування транспортера під ваші вимоги.

Конвеєрне обладнання для складу

Завод Форстор Індастрі пропонує широкий асортимент конвеєрного обладнання: сортувальні системи, ланцюгові та стрічкові конвеєри різної конфігурації, рольганги. Крім того, у нас ви можете замовити комплексне рішення для свого складу – автоматизований мезонін, що дозволяє вирішити одночасно два завдання: організація ефективного зберігання та оптимізація складських операцій.

Потреба в автоматизації складу стає все більш актуальною в Україні. Тому ми постійно розширюємо свій асортимент систем підйому, транспортування вантажів та автоматизованих, роботизованих систем, обов'язково враховуючи потреби наших клієнтів. Замовляючи у нас обладнання, ви можете бути впевнені в тому, що воно максимально ефективно буде вирішувати завдання вашого бізнесу.

Як придбати конвеєр на склад в Україні

При підборі конвеєрної лінії, транспортувального та перевантажувального обладнання, підприємство Форстор Індастрі враховує всі особливості вашого складу та товарообігу, вимоги до комплектуючих, навантаження та габарити продукції, також враховуємо і особисті побажання замовника. Сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам автоматизовані складські системи в Україні будь-якої складності з необхідним набором характеристик.

Вам потрібне надійне та функціональне обладнання для складу чи виробництва? Бронюйте складський конвеєр вже сьогодні у перевіреного партнера. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами, зателефонувавши за номерами телефону, або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку. Телефонуйте чи пишіть, ми завжди раді проконсультувати та допомогти з вибором!