You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Конвеєрні системи

Пропонуємо конвеєрні системи всіх типів, а також різне транспортувальне обладнання для автоматизації складських та виробничих процесів. Такі системи переміщення вантажів дозволяють організувати ефективну лінію для швидкої обробки штучної продукції на виробництві або складі і значно збільшити продуктивність всього підприємства. Інформація представлена для ознайомлення з особливостями роботи обладнання, а самі рішення можна замовити тільки в комплексі з автоматизованою системою складу.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Нам довіряють

Цитрус
Zeppelin Ukraine
weichai

Розробка власних рішень

Власний відділ розробки дає нам можливість легко інтегрувати автоматизовану конвеєрну або сортувальну систему в складський мезонін, за рахунок чого досягається значна оптимізація роботи всього складу. Заощаджується час і трудовитрати, які необхідні для виконання щоденних логістичних завдань, отже – істотно знижуються витрати й підвищується продуктивність підприємства.

Ми готові запропонувати вам конвеєрні лінії будь-якої складності, починаючи з простих гравітаційних роликових конвеєрів, закінчуючи складними автоматизованими системами сортування продукції для автоматизації складів та виробничих ліній.

Комплексний підхід до реалізації проектів

Проектуємо і виготовляємо автоматизовані системи зберігання, виконуємо доставку та монтаж конвеєру на об'єкт замовника в короткі терміни. Виїзні бригади монтажників не тільки встановлять конвеєр у вас на підприємстві, але також проведуть пусконалагоджувальні роботи та детальне налаштування транспортера під ваші вимоги.

Конвеєрне обладнання для складу

Завод Форстор Індастрі пропонує широкий асортимент конвеєрного обладнання: сортувальні системи, ланцюгові та стрічкові конвеєри різної конфігурації, рольганги. Крім того, у нас ви можете замовити комплексне рішення для свого складу – автоматизований мезонін, що дозволяє вирішити одночасно два завдання: організація ефективного зберігання та оптимізація складських операцій.

Потреба в автоматизації складу стає все більш актуальною в Україні. Тому ми постійно розширюємо свій асортимент систем підйому, транспортування вантажів та автоматизованих, роботизованих систем, обов'язково враховуючи потреби наших клієнтів. Замовляючи у нас обладнання, ви можете бути впевнені в тому, що воно максимально ефективно буде вирішувати завдання вашого бізнесу.

Як придбати конвеєр на склад в Україні

При підборі конвеєрної лінії, транспортувального та перевантажувального обладнання, підприємство Форстор Індастрі враховує всі особливості вашого складу та товарообігу, вимоги до комплектуючих, навантаження та габарити продукції, також враховуємо і особисті побажання замовника. Сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам автоматизовані складські системи в Україні будь-якої складності з необхідним набором характеристик.

Вам потрібне надійне та функціональне обладнання для складу чи виробництва? Бронюйте складський конвеєр вже сьогодні у перевіреного партнера. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами, зателефонувавши за номерами телефону, або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку. Телефонуйте чи пишіть, ми завжди раді проконсультувати та допомогти з вибором!