You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Автоматизований мезонін

Мезонінні стелажі з конвеєром дозволяють одночасно впоратися з двома завданнями: значно збільшити корисну площу зберігання на складі, а також підвищити швидкість і точність обробки вантажів і комплектування замовлень. Рольганги, сортувальні та стрічкові конвеєри можна додатково оснастити вимірювальними системами для автоматичного моніторингу габаритів та ваги вантажів, визначення дефектів та безперервного сортування. Подібна автоматизація складу дозволяє значно підвищити продуктивність усіх логістичних операцій, а також дає можливість скоротити кількість персоналу до мінімуму.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Автоматизований складський мезонін

Мезонінні стелажі підходять для фармацевтичних складів, логістичних центрів, сортувальних терміналів, вони ефективні також у сфері рітейлу та електронної комерції на виробництві. Завдяки модульній будові, систему можна адаптувати до різних особливостей складу. Завод Форстор Індастрі пропонує багаторівневі системи для зберігання як дрібноштучних, так і палетованих вантажів: мезоніни серії Master та Profi. Основна перевага такого обладнання — суттєве підвищення швидкості обробки вантажів.

Рольганг для мезоніну може не тільки переміщувати коробки або тару з сировиною/продукцією, а й одночасно сортувати їх, визначати наявність дефектів. Це можливо завдяки встановленню додаткових систем — габаритно-вагового модуля, системи машинного зору. Крім того, після встановлення модуля Pick to light оператори складу зможуть комплектувати замовлення ще швидше і без помилок: проста в управлінні система дозволяє відмовитися від паперових носіїв і максимально автоматизувати процес збору замовлення.

Складський мезонін з конвеєром: особливості

Конструкція має модульну будову, завдяки чому вона може бути адаптована під складське приміщення з будь-якими параметрами та особливостями. Мезонін дозволяє розділити складське чи виробниче приміщення на окремі функціональні зони – зону упаковки, відвантаження, приймання тощо. Транспортер для мезоніну може бути встановлений з урахуванням нюансів планування та потреб підприємства. Наші фахівці допоможуть підібрати правильний тип обладнання (ланцюговий, роликовий, стрічковий конвеєр) та його технічні параметри.

До основних переваг використання автоматизованих багаторівневих стелажів можна віднести:

  • Істотне збільшення корисної площі зберігання без масштабних будівельних робіт та фінансових інвестицій;
  • Поділ площі складу/виробництва на окремі функціональні зони;
  • Модульність конструкції передбачає можливість її збільшення/реорганізації надалі;
  • Вантаж можна обробляти одночасно на всіх ярусах системи зберігання, що економить час;
  • Конвеєр для мезоніну можна укомплектувати додатковими модулями для вагових вимірювань, автоматизації збору замовлень;
  • Складська техніка отримує швидкий і простий доступ до вантажів, що зберігаються.

Як замовити автоматизовані багатоярусні стелажі

Завод Форстор Індастрі пропонує широкий асортимент обладнання для складу за вигідною ціною та з офіційною гарантією виробника: стелажі, підйомники, спецтехніка, різноманітні металоконструкції. У вас виникли запитання? Тоді звертайтесь до нашого відділу продажів, і досвідчені менеджери нададуть вичерпну консультацію. Не чекайте – телефонуйте за вказаними телефонними номерами або скористайтеся формою зворотного зв'язку вже зараз. Ми завжди готові підібрати вам обладнання, яке зробить ваш бізнес ще ефективнішим.