You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажні системи зберігання Форстор

Компанія Форстор виробляє стелажні системи та надає послуги з оснащення складів металевими стелажами будь-якої складності. Розробляємо оптимальні рішення для будь-яких завдань зберігання – у нас налагоджено виробництво палетних та поличних стелажів, складських мезонінів та стелажів для нестандартних вантажів.

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Сертифікати на стелажі

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Поличні системи зберігання для складу

Найпоширеніший різновид стелажного обладнання. Дуже добре підходить для невеликих складів штучної продукції, магазинів, майстерень та інших підприємств малого і середнього бізнесу. Ми виготовляємо 2 лінійки поличних стелажів:

  • Старт — легкі стелажі з опорною здатністю полиці до 120 кг
  • Майстер — складські стелажі, полиці яких здатні витримувати до 400 кг вантажу

Крім того, на базі стелажів Майстер ми виробляємо поверхові системи зберігання — легкі мезоніни. Це все той же складський мезонін, він має всі ті ж особливості та переваги, тільки коштує дешевше. 

Палетні стелажні системи зберігання

Для зберігання вантажів на піддонах є дві поширені практики:

Якщо перші є загальногалузевим стандартом, що підійде практично для будь-якого складу, де потрібно розміщувати піддони з вантажем, то другі – ні. Це стелажна система з більш високим ККД, але застосовувати її вийде не завжди, а тільки в тих випадках, коли габарити і маса палетованих вантажів однакова. 

Якщо докладніше дивитись на процес розробки спеціалізованих стелажних систем, то можна знайти величезну кількість унікальних та цікавих металоконструкцій. Переважна більшість з них виготовляється на базі стандартного фронтального стелажа для палет та використовує саме його стійку в якості основного опорного елемента. Наші інженери можуть розробити ефективну систему зберігання для зберігання практично будь-якого вантажу.

Якщо ви не знаєте, яке обладнання підійде для вашого, зв'яжіться з нашими фахівцями відділу продажу. Вони допоможуть вам підібрати та купити стелажну систему, яка дозволить використовувати ваш склад з максимальною ефективністю. Телефонуйте за номерами, які вказані у верхній частині сторінки або пишіть в чат праворуч – відповімо швидко. Повний перелік контактів з детальною картою проїзду ви знайдете на цій сторінці. Чекаємо ваших звернень!