You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажі для будматеріалів

Компанія Форстор виготовляє якісні і надійні стелажі для зберігання будматеріалів. В наявності величезний асортимент конструкцій для невеликого приміщення складу або великої будбази: поличні стелажі Start і Master, палетні та консольні стелажі Profi. Крім того ви можете замовити у нас нестандартне рішення під особливості вашого складу.

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво стелажів для будівельних матеріалів

Високоякісна оцинкована сталь
Сучасна технологія прокату
Лінії прокату стелажних стійок
Камера порошкового фарбування
Траверси готові до відправки

Завод з виготовлення стелажів для будматеріалів розташований в місті Дніпро, оснащений 8 прокатними лініями, має велику ділянку для роботи з листовим металом і просторі цехи з сучасним обладнанням. Враховуємо всі побажання замовника, виготовляємо стелажі для складу або великої будівельної бази.

Стелажі для зберігання будматеріалів мають просту і надійну конструкцію, а процес складання не займе багато часу. Замовляючи велику партію стелажів або складну складську систему зберігання, ви можете додати послугу монтажу. Виїзні бригади Форстор працюють по всій країні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелажі для будматеріалів — ідеальне рішення для складу

Якщо ви до цих пір шукаєте надійні стелажні конструкції для свого складу або хочете замінити існуючі, то стелажі для будівельних матеріалів Форстор — це те, що потрібно. Сучасний завод стелажного обладнання знаходиться в місті Дніпро. У цехах 8 прокатних ліній, ціла ділянка по роботі з профілями і листовим металом, якісна сталь і кваліфіковані фахівці — все це дозволяє виготовляти стелажі, які забезпечують ефективне зберігання будматеріалів на складі. Ми використовуємо українську і європейську оцинковану сталь марки S250GD + Z. Це означає, що всі вироби надійно захищені від корозії — їх можна використовувати в умовах підвищеної вологості.

Види стелажних конструкцій

Стелажі для складу будматеріалів відрізняються між собою габаритами, несучою здатністю, типом завантаження. Ці характеристики залежать від особливостей приміщення, характеру і кількості товарів. Тому Форстор пропонує вам вибрати відповідну конструкцію:

  1.  Стелажі Start — легка серія з максимальним навантаженням 120 кг/рівень зберігання. Полиці фіксуються за допомогою спеціальних зачепів, що дозволяє змінювати міжполичну відстань під габарити товару.
  2.  Стелажі Master — середньовантажна серія з максимальним навантаженням на полицю 400 кг. Доступно 2 варіанти стелажів: з полицями ДСП і оцинкованими складальними полицями-сегментами.
  3.  Палетні стелажі Profi — спеціальна система зберігання, яка дозволяє зберігати продукцію на палетах. Максимальне навантаження на пару траверс - 4500 кг.
  4. Консольні стелажі Profi — підходять для зберігання будь-якої довгомірної продукції. Один рівень зберігання консольного стелажа витримує навантаження до 2 т.
  5. Комбіновані стелажі Profi — рішення для різнопланових завдань складу. На полицях розміщують товар, а яруси використовують для оперативного зберігання на палетах. Навантаження на рівень зберігання — від 500 до 1500 кг.

Всі стелажі для зберігання будматеріалів встановлюються на підп'ятники — за рахунок цього система зберігання не дряпає покриття підлоги. Ви можете самостійно вибрати висоту і ширину стелажа, а також кількість полиць.

Як вигідно купити стелажі

Якщо ви не знаєте як організувати зберігання будматеріалів на складі — звертайтеся в компанію Форстор. У нашій скарбничці реалізованих проектів є як стандартні, так і по-своєму складні і особливі рішення. Їх можна переглянути на цій сторінці. Купити стелаж для будматеріалів можна, зателефонувавши за вказаними номерами на сторінці Контакти або залишивши заявку через форму зворотного зв'язку. Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальну систему зберігання і скласти грамотне технічне завдання. Чекаємо ваших заявок і готові приступити до роботи.