You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажі для зберігання

Ефективне і бюджетне рішення для зберігання штучних товарів і коробок в квартирі, будинку, торговому підприємстві і на складі. Стійки стелажів перфоровані, дозволяють самостійно виставляти висоту полиць, підлаштовуючись під розміри збереженого вантажу. Металеві полиці для зберігання витримують максимальне навантаження 120 кг і 400 кг, в залежності від виду стелажа. Є спеціальні конфігурації для зберігання шин і дисків, а також для приміщень з високими стелями.

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

Сертифікати на стелажі

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Виробництво стелажів для зберігання

Постійний запас рулонної сталі
Сучасні лінії холодного прокату
Перфораційний комплекс
Зона пакування готової продукції
Полиці стелажів для зберігання Start
Стійки стелажу для зберігання Master
Камера порошкового фарбування

Наша компанія має в своєму розпорядженні власне виробництво стелажів для зберігання, яке обладнане сучасним верстатним парком і кваліфікованим персоналом. Ми виготовимо і доставимо будь-яку кількість поличних стелажів в будь-який регіон України. У вас є можливість купити стелаж для зберігання високої якості за вигідною ціною.

Конструкція поличного стелажу для зберігання проста і надійна. Процес збірки не вимагає спеціальних навичок і займе небагато часу. Якщо мова йде про велику партію стелажів або про складні складські системи зберігання — ви можете замовити послугу монтажу. Виїзні бригади працюють по всій країні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелажі для зберігання від виробника

Коли в приміщенні виникає потреба правильного і ефективного зберігання речей, то потрібно підібрати таке обладнання, яке не займатиме багато місця і при цьому не порушить інтер'єр кімнати. Для цього відмінно підійдуть поличні стелажі від компанії Форстор. Ми є виробником стелажних конструкцій для зберігання вже більше 12 років і маємо в своєму розпорядженні потужний завод в місті Дніпро, де є все необхідне обладнання для виготовлення. Доставку та монтаж забезпечуємо в будь-якій точці України.

Види стелажів

Стелажі для зберігання відрізняються своєю несучою здатністю. Так легка серія Start витримує навантаження до 120 кг на один рівень зберігання і призначена для стандартних побутових речей: книг, дитячих іграшок, посуду і т.д. Якщо вам потрібно забезпечити зберігання важчих речей — інструментів, запчастин, баклажок з водою, то з цим впорається середньовантажна серія стелажів Master. Максимальне навантаження на полицю — 400 кг. Меблі бувають двох видів: каркас під полиці ДСП і стелаж зі складними металевими полицями-сегментами (полиці для зберігання з ДСП в комплекті не йдуть). Підходить така конструкція для складу, виробництва, великого торгового підприємства.

Якщо потрібно забезпечити правильне зберігання коліс, то для цього завдання є спеціальні стелажі Мастер для шин та дисків. Конструкція складається зі стійок, до яких кріпляться траверси. Максимальний діаметр шин, які розміщуються на стелажі — R20. Стелаж можна встановити в гаражі, СТО, автомагазині, на шиномонтажі.

Якщо у вас приміщення з високими стелями, то радимо вибрати мезонін на базі поличних стелажів. Конструкція дозволяє використовувати весь потенціал зберігання в приміщеннях. Ви можете використовувати металеві стелажі для зберігання принципово різних типів вантажів, помістивши кожен з них на своєму поверсі.

Стелаж для зберігання: переваги

  • Надійна, міцна конструкція;
  • Велика несуча здатність полиць;
  • Стійкість до корозії і механічного впливу;
  • Естетичний вигляд;
  • Легкий монтаж/демонтаж;
  • Гарантія виробника;
  • Приємна ціна.

Як купити поличні стелажі для зберігання

Спочатку визначитеся які речі ви будете зберігати на стелажі і де він буде встановлений. Від цього залежить тип стелажної конструкції, її розмір і несуча здатність полиць. Щоб вибрати і купити поличний стелаж, зверніться в наш відділ продажів. Досвідчені фахівці порадять вам підходящий варіант і оформлять покупку. Номери телефонів, а також пошта знаходяться на сторінці "Контакти". 

Залишилися питання? Ви хочете, але не знаєте, як забезпечити ефективне зберігання на стелажах? Пишіть своє питання в спеціальну форму зворотного зв'язку, яка знаходиться справа внизу цієї сторінки. Ми з нетерпінням чекаємо ваших звернень!