You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Оцинковані стелажі

Надійне стелажне обладнання з підвищеною стійкістю до корозії та різних хімічних речовин від виробника Форстор Індастрі. Оцинковані стелажі відмінно підходять для використання на складах харчової промисловості, морозильних камерах, хімічних виробництвах і на підприємствах з вимогами до санітарно-екологічних норм.

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво оцинкованих стелажів

Постійний запас сталі
Автоматизовані верстати для перфорування
Сучасні лінії холодного прокату
Полиці для стелажів легкої серії
Стійки стелажу Master
Підготовка стелажів до відвантаження

Виробництво повного циклу розташоване у місті Дніпро. Цехи оснащені сучасними технологічними рішеннями та всім необхідним обладнанням. Це дозволяє нам виготовляти стелажі будь-якої складності у максимально короткий термін.

Компанія Форстор має у своєму розпорядженні штат досвідчених інженерів, які допоможуть скласти грамотне технічне завдання та спроектують стелажну систему будь-якої складності. Виконуємо доставку в будь-яке місто України та проводимо монтажні роботи «під ключ» швидко та якісно.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
weichai
ПУМБ
Цитрус

В асортименті компанії Форстор є як палетний стелаж Profi, так і оцинкований полочний стелаж. На відміну від стелажів палетного типу, в яких тільки стійки виготовляються з оцинкуваної сталі, а траверси покриваються порошково-полімерною емаллю, поличні стелажі Start виготовлені з оцинкованої сталі..

Конструкція оцинкованих стелажів

Поличні оцинковані стелажі Start мають просту та надійну конструкцію. Полиці кріпляться до стійок стелажу за допомогою спеціальних зачепів із необхідним кроком. Висота стійок може досягати 3000 мм, глибина полиць – до 800 мм при ширині до 1150 мм. Стелажні полиці такого типу витримують навантаження до 120 кг.

Стелажі оцинковані для палет

Основна мета компанії Форстор – виробництво якісної продукції. Саме тому в конструкції палетних стелажів стійки виготовляються з оцинкованої сталі марки S250GD+Z (S280GD+Z) методом холодного прокату. Така сталь відповідає європейським нормам N 10326 (EN 10147Е), а також має границю плинності не нижче 280-300 Н/мм².

Як замовити оцинкований стелаж

Купити оцинкований стелаж полочного та палетного типу за найнижчою ціною ви можете саме у нас. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам за телефонними номерами, які вказані на цій сторінці. Ми приймаємо заявки безпосередньо з нашого сайту, для цього вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, і зв'яжеться з вами наш спеціаліст для уточнення всіх нюансів.