You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Рішення для комфортного міського середовища в Україні

Доступне середовище - рішення для архітектурної доступності та екологічності міста

Незважаючи на те, що наша основна спеціалізація - проектування і виробництво підйомних складських систем, наявність власного заводу дозволяє нам реалізовувати також і соціальні проекти. До них відносяться рішення, які покращують міське середовище: системи підземного збору сміття і підйомники для людей з інвалідністю. Розробляючи і виготовляючи таке обладнання, ми намагаємося зробити Україну ближчою до Європи.

Підйомники для інвалідів від українського виробника

Завод Форстор Індастрі виготовляє підйомники вертикального і похилого типу. Це відмінна і більш ефективна заміна похилому пандусу, яка дозволяє організувати безбар'єрне середовище для людей з інвалідністю та проблемами опорно-рухового апарату.

Докладніше про рішення

Підземні контейнери для сміття, заглибні сміттєві баки

Розробляємо і виробляємо систему для збору та тимчасового зберігання сміття під землею. Головна особливість рішення в тому, що не потрібно оновлювати парк сміттєвозів і сміттєвих баків. Підземні контейнери розташовуються на підйомнику і опускаються вниз у бетонний бункер під землею.

Докладніше про рішення

Де доступне середовище втілюється в реальність

Проектування і виробництво ведеться на нашому заводі підйомного і складського обладнання в місті Дніпро. Це сучасні цехи з потужною технологічною базою, в яких виробляються підйомники для доступного середовища і комфортного міста - програма Доступна Україна в дії, ми робимо вже сьогодні місто екологічним для громадян і доступним для людей з інвалідністю.

Щоб отримати якісне і ефективне рішення, ми залучаємо до роботи тільки перевірених досвідчених фахівців: інженерів, електриків, токарів, зварювальників, складальників, монтажників і сервісних працівників. Якщо у вас є якісь питання або необхідність в реалізації нестандартного рішення для доступного простору, звертайтеся в наш відділ продажу завода Форстор Індастрі, зробимо наше місто доступнішим і екологічнішим. Дзвоніть за телефонами, які вказані у верхній частині сторінки або надішліть заявку нам на пошту через форму зворотнього зв'язку нижче.

Інші рішення для бізнесу і торгівлі

Задайте своє питання

Нам довіряють лідери!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус