You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Рішення для особливих умов

Комплекс рішень для роботи в особливих умовах

Пропонуємо обладнання та техніку, які відмінно підійдуть для роботи в нестандартних, агресивних і небезпечних середовищах. Це склади хімічної продукції з високою кислотністю, морозильні камери з постійною температурою нижче нуля за Цельсієм, а також різні вибухонебезпечні зони на підприємстві. Наш комплекс рішень надає змогу організувати безпечну і ефективну роботу на подібних ділянках.

Оцинковані стелажі

Поличні і палетні стелажі, виготовлені з оцинкованої сталі, відмінно підійдуть для складування хімічної продукції або експлуатації в агресивному середовищі. Завдяки оцинкуванню, конструкція має відмінний захист від корозійного впливу, впливу вологи і рівня кислотності.

Докладніше
Полочные стеллажи

ПВХ завіси

Розділити приміщення на функціональні зони або забезпечити ізоляцію ділянки з хорошою прохідністю допоможе використання ПВХ завіс. Це універсальне і високоефективне рішення.

Докладніше
Оцинкованные подъемники

Пластикова тара

Легка, надійна і ефективна пластикова тара для складського зберігання стане оптимальним рішенням там, де неможливо використовувати дерев'яні або металеві піддони, контейнери тощо.

Пластиковая тара

Техніка для роботи на холоді

Складська вантажна техніка Тойота у виконанні ColdStore - це штабелери і навантажувачі, призначені для роботи при постійній мінусовій температурі. Спеціальна гідравлічна система з незамерзаючим маслом і кабіна оператора з підігрівом, робить дану техніку ефективною для роботи в морозильних камерах і на холодильних комбінатах.

Техника для работы на холоде

Вибухозахищені навантажувачі

Такі навантажувачі модифікуються спеціально для роботи в небезпечних умовах і агресивних середовищах. Вибухобезпечне виконання відрізняється посиленою ізоляцією всіх вузлів машини. Особливу увагу приділено паливному модулю і руховій системі.

Взрывозащищенные погрузчики

Замовити весь комплекс або окрему позицію

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте заявку через форму зворотнього зв'язку. Наші фахівці підберуть найбільш актуальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус