You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Підіймальне обладнання і рішення для медичних установ

Обладнання і технології для аптек, лікарень і центрів реабілітації

Завод Форстор Індастрі виробляє ряд рішень для медустанов: аптек, лікарень, реабілітаційних центрів тощо. Пропонуємо підйомне обладнання, яке дозволить максимально ефективно організувати безбар'єрне середовище і доступність до медичної установи. Також розробляємо обладнання для переміщення вантажів між поверхами будівлі. Всі підйомники відповідають діючим техрегламентам, а також нормам СЕС.

Підйомник в одній з лікарень Полтави

Підйомне обладнання для медустанов

У нас великий досвід виготовлення даного обладнання - почали виготовляти його задовго до того, як з'явилися нові будівельні норми по інклюзивності та доступності.

Похилий підйомник для лікарень

Дозволяє долати сходові марші довжиною до 10 метрів. Виготовимо лікарняний підйомник як для одиночних маршів, так і поворотні підйомники для переміщення між декількома поверхами.

Перейти до товару

Вертикальний ліфт

Виробляємо обладнання різної конфігурації, яке призначене для різних завдань: стандартні вертикальні підйомники для установки у вхідних групах і ліфти в самонесучій шахті, для підйому і спуску людини між поверхами будівлі.

Докладніше про рішення

Підйомник для лікарняних каталок

Вуличний медичний ліфт — рішення для безпечного і швидкого переміщення пацієнтів на каталці і супроводжуючого персоналу. Конструкція прохідного типу дозволяє викотити візок прямо на ґанок. А ще ліфтом можуть користуватися люди на інвалідних візках.

Детальніше
Підйомник для каталок

Підйомник для басейну

Рішення для реабілітаційних центрів з басейном. Безпечні, прості і зручні підйомники для басейну. Дозволяють маломобільним людям самостійно спускатися в басейн і підніматися з нього без сторонньої допомоги.

Дізнатися більше
Подъемник для бассейна

Сервісний підйомник для медустанов

Малі вантажні ліфти для лікарень - відмінне рішення для швидкого переміщення медичних інструментів, медикаментів та інших невеликих вантажів між поверхами будівлі.

Докладніше про сервісні ліфти

Міжповерховий вантажний ліфт

Повноцінний вантажний підйомник, який дозволяє швидко і безпечно переміщати важкі вантажі. Наприклад, підняти партію медикаментів або нове важке обладнання для лікарського кабінету.

Дізнатися більше
Стоечный подъемник

Стелажі для зберігання медикаментів

Виробляємо металеві поличні стелажі, які відмінно підходять для зберігання медикаментів поштучно і в коробках.

Також поставляємо складські стелажі для зберігання партій лікарських препаратів в палетованому вигляді. Пропонуємо широкий вибір рішень для різних аптечних складів.

Докладніше
Архивные стеллажи

Замовити підйомники для лікарень або весь комплекс

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за номерами у верхній частині сторінки або натисніть на кнопку нижче і напишіть запит. Також запрошуємо відвідати наш завод в місті Дніпро та переконатися у високій якості продукції, що виробляється. Чекаємо на ваші звернення!

Інші рішення

Нам довіряють лідери!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус