You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомник для басейну і водойми

Спеціальний підіймач для людей з інвалідністю, за допомогою якого досить легко організувати безбар'єрний доступ до басейну або водойми. Конструкція інвалідного підйомника для басейну відрізняється максимальною безпекою – немає приводних механізмів, електричних приладів та пристроїв високого тиску. Підйом та спуск крісла відбувається за рахунок тиску водопровідної системи.
від 190 000 грн.
Підйомник для басейну і водойми

Технічні характеристики

Максимальна вантажопідйомність кг 120
Максимальний тиск води МПа 0,4
Поворот крісла град 180
Виконання Нержавіюча сталь

Переваги підйомника для басейну

  • Висока безпека;
  • Проста конструкція;
  • Мінімальні вимоги для монтажу;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Просте керування.

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво підйомників інвалідних для басейну

Головний виробничий цех
Програмований високоточний плазморіз
Ділянка токарно-фрезерних робіт
Ділянка зварних робіт
Шліфування елементів
Збірка підйомника для інвалідів на виробництві

Розробляємо та виробляємо підйомники будь-якої складності на заводі Форстор Індастрі. Виготовляємо всю продукцію в суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002: 2018 "Платформи FORSTOR. Технічні умови".

Спеціалізуємося на реалізації складних проектів під ключ: проектуємо та виробляємо підйомник під конкретну задачу клієнта, виконуємо доставку по всій Україні, монтуємо і проводимо налаштування обладнання на об'єкті замовника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості підіймача для басейнів

Оптимальне рішення для встановлення у пансіонатах, спортивних об'єктах та турбазах. Конструкція дозволяє використовувати таке рішення не тільки для басейнів, але й на водоймах. Оскільки гідравлічний підіймач для басейну працює в контакті з водою, всі його елементи виготовляємо з нержавіючої сталі. Це забезпечує не тільки хороший захист від корозії, але також надає естетичний зовнішній вигляд підйомнику.

Завод Форстор Індастрі розробляє та виробляє підйомники для людей з інвалідністю та маломобільних громадян, ми пропонуємо найбільший вибір рішень, які допомагають створити безбар'єрне середовище та допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями вести нормальний спосіб життя. Інвалідний підйомник для басейнів — це наша нова розробка, яка раніше була тільки імпортного виробництва, тепер український виробник може запропонувати такий пристрій.

Рішення не тільки для басейну!

Такий підйомник для інвалідів можна встановити на березі річки або моря. Для цього досить підготувати майданчик, де буде закріплений підйомник. Майданчик може бути виконаний з бетону або навіть з дерева. Також потрібен доступ до водопровідної системи. Задоволення цих вимог дозволить встановити підіймач, який дозволить маломобільним людям самостійно спускатися у водойму та підніматися з неї.

Гідравлічні підйомники для басейну купити можна у відділі продажу заводу-виробника Форстор Індастрі. Телефонуйте за номерами, вказаними на сторінці контактів або надсилайте заявку за допомогою форми зворотного зв'язку. Всі контакти, а також карта проїзду до нашого офісу та заводу — на цій сторінці.