You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Літієві тягові акумулятори для складської техніки

Тягові акумулятори нового покоління, які за всіма параметрами переграють своїх попередників. Заряджаються за 1,5-2 години, служать понад 10 років, не вимагають окремої кімнати для підзарядки – оптимальне рішення для роботи на довгострокову перспективу.
Тягові акумулятори Li-Ion

До 10 років бездоганної роботи

Якщо порівнювати з попередниками, літієві акумулятори мають ресурс роботи в 3-5 разів більше. На діаграмі нижче видно різницю в довговічності різних типів тягових АКБ.

За 8 років батарея окупає себе двічі

Літієва тягова батарея окупає себе за рахунок двох параметрів — швидкості заряду та робочому ресурсу. Для режиму роботи з багатьма змінами потрібна одна Li-Ion батарея, яка працює довше ніж 3-4 комплекти кислотних батарей.

Потрібна консультація?

СКЛАДСЬКИЙ ЗАПАС
3000+ позицій
СЕРВІС ТЕХНІКИ

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Висока швидкість зарядки

По-перше, для зарядки Li-Ion акумулятора не потрібна окрема кімната, оскільки вони не виділяють шкідливих речовин в процесі. Щоб почати заряджати акумулятор, досить просто під'єднати кабель зарядного пристрою. Зарядка триває всього 1,5-2 години, в залежності від глибини розряду батареї (DOD). Якщо правильно та своєчасно заряджати літій-іонний акумулятор для навантажувача, то він прослужить 10 років та навіть більше. Жоден тип кислотних або гелевих АКБ не може похвалитися чимось подібним.

Тяговий літієвий акумулятор — немає мороки з обслуговуванням

Тепер не потрібно виділяти окреме місце для зарядної кімнати. Не потрібно вести облік циклів заряду/розряду батареї та регулярно доливати дистильовану воду. Немає потреби постійно тримати в штаті фахівця, який стежить за справною роботою тягової батареї та займається її обслуговуванням. Все це в минулому, тому що літієві акумулятори для навантажувачів — це один з найбільш невибагливих енергоносіїв, який стабільно працює протягом усього терміну служби.

Безпека та стабільність

Літієві батареї для навантажувачів не виділяють випарів шкідливих речовин в процесі зарядки. Стан акумулятора в реальному часі виводиться на цифровий дисплей, який поставляється в комплекті. Варто відзначити високі показники морозостійкості, стабільної термічної та хімічної активності всередині батареї.

У нас ви можете купити літієво іонний акумулятор для навантажувача за вигідною ціною. Компанія Форстор працює по всій Україні — проконсультуємо, доставимо та допоможемо з установкою АКБ у вашу техніку. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть нам через форму зворотного зв'язку на сайті. Всі ваші заявки обробляємо протягом робочого дня.