You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Двоножичні підйомники

Відмінне рішення для підйому або спуску продукції на виробничо-складських комплексах. Таке обладнання добре себе зарекомендувало в якості міжповерхового підйомника, як альтернатива вантажному ліфту. На відміну від стандартного ножичного підйомного столу, двоножичний підйомник оснащений двома парами ножиць і здатний піднімати вантажі на висоту до 5 метрів.
Двоножичний підйомник

Основні переваги

  • Дві пари ножиць забезпечують більшу висоту підйому – до 5 метрів.
  • Це не вантажний ліфт, тому не потрібна реєстрація і дозвільна документація.
  • Наявність шахти необов'язкова.
  • Гідравлічний підйомник значно дешевший та економніший за вантажний ліфт.
  • Компактна конструкція, не потрібне окреме приміщення під машинний блок.

Технічні характеристики

Довжина підйомної платформи

мм

2000-6000

Ширина підйомної платформи

мм

1500-2000

Максимальна висота підйому

мм

5000

Максимальна вантажопідйомність

кг

6000

Висота в складеному стані

мм

300-500

Під час проектування підйомників наші інженери закладають подвійний запас міцності і вантажопідйомності, аби виключити несправність при випадковому перевантаженні підйомника в процесі експлуатації.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво двоножичних підйомників

Верстат для холодного згинання металевих заготовок
Потужний плазморіз з комп'ютерним управлінням
Кваліфіковані зварники
Ділянка зборки ножичних підйомників
Токарний цех

Виготовляємо і монтуємо підйомники будь-якої складності. Вся продукція виробляється згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови" та супроводжується повним пакетом документів.

Ми працюємо по всій Україні. Виконуємо оперативну доставку підйомника на об'єкт замовника з подальшим проведенням монтажних і пусконалагоджувальних робіт. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування підйомника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Підйомник двоножичний – конструкція

В основі конструкції такого підйомнику лежить ножичний підйомний механізм з двома парами ножиць, якому надає руху гідравлічний циліндр. В ньому нагнічується тиск, що і забезпечує підйом — за це відповідає гідравлічний силовий блок або маслостанція. До неї входять резервуар для масла, електродвигун, насос і рукава високого тиску (Hansa Flex). Будучи виробником гідравлічних підйомників, ми можемо виконати проекти і з більшою висотою підйому та кількістю ножиць, все залежить від технічного завдання і необхідної вантажопідйомності.

У виробництві гідравлічної системи нашого підйомного обладнання використовуємо якісні та перевірені клапани — Oleodinamica Marchesini (Італія). Металоконструкції виробляються з українського металопрокату, який повністю відповідає всім чинним ДСТУ. Ми застосовуємо 5 типів клапанів: запобіжний, зворотний, зворотний електрокерований, дросельний, клапан обриву рукавів високого тиску.

Комплексне оснащення підприємств

Завод Форстор Індастрі є виробником підйомного і складського обладнання та вже понад десять років надає послуги з комплексного оснащення складів. В спектр наших послуг входить розробка і виготовлення стелажів, постачання складської техніки й систем автоматизації складських процесів (конвеєри, підйомники, складні перевантажувальні системи). Фахівці нашої компанії працюють для того, щоб знаходити найбільш правильні та оптимальні рішення для завдань наших клієнтів.

З усіх питань телефонуйте за вказаними на сторінці номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку. Менеджери компанії завжди допоможуть вам вибрати двоножичний гідравлічний підйомник для вашого складу або виробництва. Залиште свою заявку вже сьогодні! Повний список телефонів, адресу та карту проїзду ви знайдете у розділі «Контакти».

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробництво

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка: