You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Щогловий підйомник для складу і виробництва

Гідравлічний щогловий підйомник — перевантажувальне обладнання для вертикального переміщення вантажів між декількома поверхами виробництва, складу, супермаркету. Конструкція однощоглового підйомника компактніша, ніж вантажний ліфт, дозволяє виконувати завантаження з 3-х сторін, споживає менше електроенергії і не вимагає реєстрації в органах контролю. Максимальна висота підйому — 15 метрів.
Щогловий підйомник

Переваги щоглових підйомників

 • Можливість монтажу підйомника в самонесучій шахті
 • Щоглові підйомники не вимагають реєстрації в органах контролю
 • Завантаження товару на платформу з 3-х сторін
 • Підйомник щогловий дозволяє значно прискорити перевантажувальні процеси на підприємстві і знизити навантаження на персонал
 • Компактна конструкція не займає багато місця, на відміну від вантажного ліфта
 • Оптимізація під роботу в будь-яких умовах, завдяки додатковим опціям

Технічні характеристики

Стандартні габарити платформи (Д*Ш) мм 1500х1500
Висота підйому мм до 15000
Висота платформи у нижньому положенні мм 200
Вантажопідйомність кг до 6000
Кожен підйомник нашого виробництва має подвійний запас міцності і вантажопідйомності, що дозволяє запобігти неполадкам при випадковому перевантаженні і непередбачених ситуаціях.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво щоглових підйомників

Транспортування платформи для щоглового підйомника
Сучасне обладнання
Група токарних верстатів
Ділянка зборки та тестування щоглових підйомників
Досвідчені зварювальники

Працюємо по всій Україні. Спеціалізуємося на комплексній реалізації проєктів – виготовимо, доставимо та змонтуємо щогловий підйомник на об'єкті замовника в короткі терміни. Після монтажу проводимо пусконалагоджувальні роботи та консультуємо персонал в питаннях експлуатації і правил безпеки.

Сучасний цех з виробництва підйомного обладнання розташований в місті Дніпро. Всі щоглові підйомники виготовляються в суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови", а продукція має «Сертифікат відповідності».

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Однощогловий підйомник — особливості конструкції

Підйомник щогловий гідравлічний — відмінне рішення для установки на складі, виробництві, логістичному центрі, супермаркеті, де потрібно переміщувати вантаж між декількома поверхами. Перевантажувальне обладнання піднімає вантаж масою до 6 тонн на висоту до 15 метрів. Це дозволяє прискорити перевантажувальні роботи та, відповідно, оптимізувати робочий процес на підприємстві. А ще конструкція компактна, не вимагає для установки облаштування шахти. Це робить її ефективним рішенням в будівлях, де неможливо встановити вантажний ліфт.

Щогловий підйомник для складу

На відео – щогловий вантажний підйомник, який ми встановили на складі виробника пива та безалкогольних напоїв.

Після монтажу обладнання стало можливим використовувати підвальне приміщення в якості додаткового складу продукції.

 

Щогловий підйомник дуже простий в управлінні. За допомогою кнопкового пульта управління (КПУ) ліфтового типу можна контролювати рух вантажної платформи, яка під впливом потужного гідравлічного циліндра рухається уздовж направляючої консолі або щогли. Пульт оснащений світловим індикатором, щоб визначити на якому поверсі знаходиться платформа. КПУ розташовується на кожному поверсі для виклику платформи незалежно від рівня зберігання і зручного завантаження на неї продукції.

З чого складається підйомник щогловий?
 • Силовий блок: підйомний гідравлічний циліндр, насос, електричний мотор;
 • Сталева несуча консоль, на якій встановлені направляючі;
 • Вантажна платформа.

Всі пристрої обов'язково оснащені аварійною системою. При відключенні електрики, різкому зменшенні тиску в циліндрі платформа блокується, а потім повільно опускається без різких зривів.

Додаткові системи безпеки

Платформа щоглових підйомників найчастіше відкритого типу. Відсутність бортів полегшує навантаження і розвантаження товару, але гірше з точки зору безпеки. Тому для запобігання небажаних ситуацій рекомендуємо установку додаткових систем безпеки, а саме:

 • Захисної огорожі і хвіртки;
 • Шахти з воротами (магнітними замками на воротах);
 • Упор і рамки безпеки з тензодатчиками;
 • Обмежувачів скочування;
 • Додаткових датчиків руху.

Форстор Індастрі — завод, що виготовляє підйомники щоглові та інше складське перевантажувальне обладнання. Ми проектуємо і виконуємо спецзамовлення, розробляємо нові види підйомників, використовуємо тільки якісні і перевірені комплектуючі європейського і українського виробництва: італійські гідроклапани Oleodinamica Marchesini, кращу українську сталь і електроніку. Таким чином, вибираючи щоглові підйомники від Форстор, ви гарантовано отримаєте максимальну надійність і безпеку при роботі з обладнанням.

Якщо ви хочете купити щогловий підйомник виробництва Україна, то звертайтеся до відділу продажів компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами вже сьогодні і наші менеджери допоможуть вам скласти грамотне техзавдання і підібрати оптимальну конфігурацію підйомного обладнання для робіт на вашому підприємстві. Повний список контактної інформації ви знайдете у розділі «Контакти»

Відгуки про нашу роботу

...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
TOV Aliance

Стійковий підйомник для складського мезоніну

Відгук Проект

Оцінка:

         
Modern Expo

Технологічні підйомники для фарбувальної камери

Відгук

Оцінка:

         
...

Вантажний підйомник для складу

Відгук

Оцінка: