You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вантажні підйомники всіх типів виробництво Україна

Гідравлічні вантажні підйомники — один із різновидів підйомного обладнання, в конструкції якого застосовуються гідроциліндри. Гідравлічні підйомники мають цілий ряд переваг, які роблять їх дуже вигідною альтернативою традиційним вантажним ліфтам.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Сфери використання гідравлічних підйомників:

 • Переміщення вантажу між різними поверхами будови;
 • Вирівнювання майданчиків при перевантажувальних роботах;
 • Об’єднання технологічних ланцюжків на виробництві;
 • Альтернатива вантажному ліфту. 

Завдяки відносно невеликій ціні та високій продуктивності вони досить швидко окуповуються, оскільки здатні суттєво збільшити процес обробки вантажу та заощадити робочі ресурси компанії.

Якщо вам потрібно підіймати вантажі на висоту до восьми метрів, то гідравлічний підйомник стане для вас найкращим рішенням. 

Гідравлічний підйомник має ряд переваг перед вантажним ліфтом:

 • Менша вартість;
 • Компактність та відсутність машинного відділення;
 • Відсутність потреби реєстрації в перевірчих органах;
 • Більш легкий монтаж;
 • Гідравліка забезпечує плавний підйом та опускання вантажу;
 • Легкість та невибагливість експлуатації;
 • Широкий діапазон характеристик. 

Різновиди гідравлічних підйомників

 • Гідропідйомник ножичного типу з одинарними ножицями 
 • Популярне рішення для підіймання вантажу на невелику висоту та механізації складальних робіт.
 • Міжповерхові гідравлічні підйомники

Забезпечують швидке та безпечне переміщення вантажу на різні рівні приміщення складу, виробництва чи торгового центру. Міжповерхові підйомники часто використовуються для підйому чи опускання вантажу в складських мезонінах. 

Великогабаритний підйомник 

Гідравлічний великогабаритний підйомник часто використовується на підприємствах важкої промисловості для переміщення об’єктів та деталей з великою масою. 

Доковий гідравлічний підйомник

Для оптимізації роботи навантажувальної техніки у великих логістичних комплексах розміщаються підйомники, які розраховані на роботу на відкритому повітрі з врахуванням температурних перепадів та інших негативних впливів довколишнього середовища. 

Низькопрофільний підйомник 

Для досягнення мінімальної висоти підйомника в складеному положенні, в його конструкції використовується гідростанція виносного типу, яка монтується окремо.

Ножичні гідравлічні ліфти 

Якщо задачею продиктована необхідність розміщення підйомника в шахті, то він може бути оснащений кнопочними ліфтовими постами управління на кожному об’єкті, а також кабіною, облаштованою системою безпеки.

Двоножична вантажна платформа

Приклад використання двоножичної вантажної платформи на харчовому виробництві. Обладнання дозволяє розвантажувати палети з сировиною з автотранспорту одразу в цех, що знаходиться на другому поверсі будівлі.

Для підвищення безпеки підйомник має огорожу та двостулкові хвіртки. Платформа може підніматися на висоту понад 3 м.

 

Консольні підйомники 

Компактність вантажної площадки та невеликі розміри конструкції дозволяють виконувати монтаж з раціональним використанням порожнього простору пройм міжповерхових перекриттів. 

Щогловий підйомник для складу

Приклад того, як працює консольний вантажний підйомник, який ми встановили на складі виробника пива та безалкогольних напоїв.

Після монтажу обладнання стало можливим використовувати підвальне приміщення в якості додаткового складу продукції.

 

Двухстійкові гідравлічні підйомники 

Коли вантажність консольного підйомника недостатня, використовується його посилена модифікація з двома стійками, котра дозволяє також збільшити вантажопіднімальну площу. 

Чотирьохстійковий гідравлічний підйомник

Для підіймання вантажу з великою масою (понад шість тонн) — складської техніки з продукцією чи вантажних автомобілів, доцільно використовувати підйомники важкої серії з чотирма стійками.

Визначитися з потрібним типом обладнання та купити гідравлічний підйомник, який буде максимально відповідати вашим задачам, допоможуть наші досвідчені спеціалісти. Купуючи підйомник у нас, ви отримуєте повністю готове до роботи обладнання без зайвих витрат — виїзна бригада наших спеціалістів встановить та налаштує його в будь-якій точці України.

Ми також раді запропонувати вам проєкт комплексного облаштування складів, оскільки в нашому асортименті представлена різна навантажувальна техніка, стелажні системи та інше складське обладнання. Замовляючи комплексне рішення у нас, ви гарантовано отримаєте значні знижки та вигідні умови доставлення.