Універсальність низькорамних підйомників
Головна перевага низькорамної платформи полягає в тому, що перед її монтажем не потрібно проводити серйозних будівельних робіт. Головна умова — рівна бетонна підлога або асфальт. Підйомник можна встановити всередині будівлі або зовні. Відмінно вирішує завдання стандартних відкидних мостів або доклевелерів під час розвантаження автомобілів у складському доці. Можна сказати, що це досить універсальне рішення для оптимізації внутрішньої логістики будь-якого бізнесу.
Особливості конструкції низькорамних підйомників
Низькорамна підйомна платформа оснащена більш компактною конфігурацією підіймального механізму. Виносний силовий блок також має зменшені розміри, що позначається на вантажопідйомності обладнання. Як правило, такі рішення не розраховані на підйом вантажів масою понад 2 тонни, на відміну від стандартних підйомних столів.
Під виносним силовим блоком мається на увазі конфігурація, за якої маслостанція і електродвигун монтуються окремо і підключаються до гідроциліндра за допомогою подовжених рукавів високого тиску. Завдяки простоті конструкції і використанню меншої кількості матеріалів, низькорамні підйомні столи вирізняються доступною ціною і простотою обслуговування.
Що таке напівприямок для низькорамного столу?
Глибина звичайного приямка 500-600 мм. Стандартний підіймальний стіл може повністю в нього опуститися, тоді поверхня платформи стає на один рівень з підлогою. Напівприямок має меншу глибину — зазвичай 250-300 мм. Якщо потрібно, щоб низькорамний підйомний стіл опускався в рівень з підлогою, готують саме такий фундамент під нього.
Залишилися запитання? Хочете замовити підйомник низькорамний? Тоді звертайтеся до відділу продажів підйомного обладнання Форстор. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, щодо вибору підйомного обладнання та допоможуть знайти оптимальне рішення для вашого бізнесу. Телефонуйте за номерами вгорі сторінки або пишіть через форму зворотного зв'язку.