You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підіймальні столи для хлібозаводу

Вантажність: 1500 кг
Габарити платформи: 2000х2000 мм
Висота підйому: 1200 мм

Виграли тендер на оптимізацію перевантажувальних процесів на одному з найбільших хлібних заводів України. Задача полягала в забезпеченні швидкого та безпечного переміщення продукції із виробництва в зону завантаження, а також — в оптимізації самих процесів завантаження\вивантаження транспорту. Для розв'язання поставленої задачі ми розробили 3 нестандартних підіймальних столи з габаритами платформи 2х2 метри. 

Для переміщення вантажів із виробничої зони до зони завантаження\вивантаження автотранспорту розробили ножичний підйомний стіл з огорожею для безпечного переміщення гідравлічного візка з вантажем. Ще дві аналогічні підіймальні платформи з відкидними апарелями встановили у складському доку для оптимізації процесу приймання та відвантаження продукції.

Кожен підйомник має висоту підйому 1200 мм та вантажність 1500 кг. Світло-шумова індикація забезпечує належний рівень безпеки на виробництві з великим трафіком та рівнем шуму. Встановлення нашого обладнання дозволило оптимізувати процеси перевантаження та забезпечити швидке переміщення вантажів на хлібному виробництві. Це сприяло збільшенню продуктивності та зниженню навантаження на персонал.

Огорожа для безпечного переміщення рокли з вантажем
Огорожа для безпечного переміщення рокли з вантажем
Силовий блок вмонтований у приямок
Силовий блок вмонтований у приямок
Підйомники для хлібозаводу
Підйомники для хлібозаводу
Нестандартний розмір платформи
Нестандартний розмір платформи

Бажаєте замовити подібне рішення? Пишіть ↓

Реалізуємо проєкти для компаній

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус