You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Односторонні консольні стелажі Profi

Стелаж консольний односторонній призначений для зберігання довгорозмірної продукції: труб, металопрокату, профілів і т.д. Має компактну конструкцію, що дозволяє здійснювати пристінний монтаж стелажу. Перевагами даного типу конструкції є висока стійкість і несуча здатність.
від 20 000 грн.
Односторонні консольні стелажі Profi

Технічні характеристики:

Доступна висота консольних стелажів мм від 1500 до 6000
Вантажопідйомність стійки системи кг 16 700
Крок перестановки консолей мм 50/100
Довжина консолі (виліт) мм від 400 до 1200
Доступні перерізи стійки мм 150 x 60, 200 x 60, 300 x 90
Доступна обробка елементів . — порошково-полімерне покриття емаль
— оцинковане виконання елементів

Заявка на розрахунок консольного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво односторонніх консольних стелажів

Сучасна технологія прокату сталі
Високоякісна оцинкована сталь
Лінії прокату стелажних стійок

Виробляємо стелажі згідно з ДЕСТ 16140-77 «Стелажі збірно-розбірні. Технічні умови". Поставляємо стелажні системи в оцинкованому або забарвленому виконанні.

Приймаємо замовлення на комплексні проекти: розробка, доставка, монтаж стелажів на об'єкті замовника. Виїзні монтажні бригади працюють по всій Україні. Монтуємо складні стелажні системи за короткий термін.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Односторонні консольні стелажі найчастіше застосовують як пристінні. Вони мають високу статичну міцність, стійкість та несучу здатність — відмінне рішення для зберігання важкої довгомірної продукції, наприклад труб, пиломатеріалів, металобрухту.

Зберігання та обробка вантажів виконується лише з одного боку стелажу — фронтального. Консольний односторонній стелаж набув широкого застосування на металобазах, будівельних магазинах та складах.

Особливості конструкції

Консольні односторонні стелажі мають просту конструкцію: вертикальні стійки з C-подібного профілю кріпляться болтами до основи. На стійку встановлюється консоль на необхідній висоті — перфорація дозволяє регулювати цю висоту. Для надання більш високої стійкості стелажу стійки з'єднують похилими балками. Консоль може бути додатково оснащена обмежувачами скочування, що є актуальним при зберіганні труб.

Основу стелажу виготовляємо з гарячокатаного IPN профілю. Щоб стелажі консольні односторонні були максимально стійкими, при їх монтажі, основи кріпляться до підлоги за допомогою анкерних болтів. Для більшої стійкості стелажу стійки можна додатково кріпити до стіни.

Висока стійкість до корозії

Стійки та консолі можуть бути в пофарбованому або оцинкованому виконанні, що забезпечує високу стійкість конструкції до корозії.

Компанія Форстор працює по всій Україні. Спеціалізуємось на складних комплексних проектах: розробляємо, виготовляємо, виконуємо доставку на об'єкт замовника та монтаж стелажних систем будь-якої складності. З усіх питань звертайтесь до нашого відділу продажів — телефонуйте за номерами телефонів, вказаних на сторінці контактів.

Відгуки про нашу роботу

...

Обладнали склад системою поличкових середньовантажних стелажів

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярне постачання стелажів та складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двоярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: