You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомні столи, гідравлічні ножичні підйомники виробництво Україна

Для підйому вантажів в складському, промисловому та виробничому секторі широко використовуються ножичні гідравлічні столи. Монтаж такого обладнання суттєво прискорює роботу, дозволяє виконати її більш якісно та безпечно. Підйомники виробляються в Україні, прості у використанні і не потребують складного технічного обслуговування, тому вони отримали велику популярність на промислових підприємствах.

Подбор грузового подъемника

Связаться с менеджером

Андрей Галинский

+38 (067) 474-76-00

+38 (044) 223-67-00

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво ножичних підйомників в Україні

Сучасне обладнання
Кваліфікований персонал
Підготовка платформи
Ножичний підйомник перед установкою маслостанції
Програмований плазморіз

У виробництві ножичних підйомників значна увага приділяється питанням безпеки. Ми використовуємо тільки сучасні рішення, що гарантують безпечну роботу устаткування. Виробництво ведеться згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підіймальні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Звернувшись до нас, ви зможете купити підйомний стіл, який буде виготовлений з урахуванням усіх ваших побажань та оснащений необхідним додатковим устаткуванням. Ми здійснюємо доставку та професійний монтаж підйомних столів по всій території України.

Нам доверяют

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
111111
196
197
198
199
200
43
ukrservice
Apex
pilsner
afina
ufc
nibulon

Ножичні підйомники використовуються для різноманітних цілей:

  • В якості вирівнюючої платформи для об’єднання рівнів вантажних майданчиків;
  • Для прискорення перевантажувальних робіт та їх більшої безпеки;
  • Виконують роль зв’язуючих елементів в технологічних ланках та конвеєрних лініях на виробництві.

Ножичні підйомні столи отримали широке розповсюдження завдяки своїй універсальності та технологічній конструкції, яка дозволяє вирішувати великий обсяг задач, що виникають на виробничих, складських і торгових підприємствах.

Основні типи ножичних підйомників

Підйомний стіл з однією парою ножиць — класична конструкція гідравлічного вантажного підйомника для транспортування вантажів на невелику висоту. Подібна конфігурація підйомника користується значною популярністю через відносно невелику ціну рішення.

Міжповерхові підйомники — використання схеми з кількома ножичними механізмами робить такі підіймачі дуже вигідною альтернативою традиційним вантажним ліфтам. Міжповерхові підйомники ножичного типу часто використовуються в складських мезонінах для переміщення вантажу між рівнями зберігання.

Великогабаритна ножична платформа — підіймач для переміщення об’ємних вантажів на промислових підприємствах, продукції важкого машинобудування, легкових та вантажних автомобілів. Платформа обладнана двома парами ножиць, розміщеними в довжину.

Низькопрофільний підйомник — обладнання компактної конфігурації, яка не потребує додаткових дій для монтажу. Мінімальна висота вантажної платформи в складеному стані досягається за рахунок зовнішнього розміщення силового блоку підйомника.

Досвідчений проектний відділ та гнучке сучасне виробництво допоможуть вирішити задачу будь-якого ступеня складності та запропонують вам ножичний підйомник з оптимальним набором характеристик. Ми здійснюємо виробництво повного циклу: підготовка та зварювання металоконструкцій, збірка та встановлення силових блоків, монтаж гідроциліндрів, виготовлення систем управління, тестування, доставка та монтаж устаткування безпосередньо на об’єкті замовника.

Виробляються гідравлічні підйомні столи згідно вимог ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підіймальні платформи FORSTOR. Технічні умови". Підйомники від компанії Форстор пройшли сертифікацію та повністю відповідають усім вимогам служби Держгірпромнагляду.