You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Сортувальний транспортер

Сортувальний конвеєр дозволяє із безперервною швидкістю переміщувати великі обсяги різних продуктів: картонних коробів, лотків і ящиків. Обладнання в автоматичному режимі сортує вантажі, завдяки чому знижується ймовірність помилок, а процес обробки займає мінімум часу.
Сортувальний конвеєр

Переваги

  • Висока швидкість обробки вантажів: до 15000 одиниць за годину;
  • Низький рівень шуму: до 70 дБ;
  • Швидкий та простий монтаж за рахунок модульної будови;
  • Можливість налаштування способу подачі вантажів: ручний або автоматичний режим;
  • Можливість подачі об'єктів під кутами 45°, 90°.

Технічні характеристики

Розміри каретки мін. мм 150х200
Розміри каретки макс. мм 600х800
Рівень шуму дБ до 70
Тип конструкції   вертикальний/горизонтальний/багаторівневий
Навантаження кг 0,02 – 31,5
Швидкість руху м/с

1,0 – 1,2

Тип вантажів   пластикові ящики, картонні коробки, пластикові пакети, конверти

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Доставка і оплата
 
ЗБИРАННЯ І МОНТАЖ

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Сортувальна машина: особливості конструкції

Металева конструкція переміщує товари, використовуючи при цьому вузькі смуги з поліуретану. Конвеєрне сортування дозволяє проводити автоматичну ідентифікацію товарів, а також доставляти їх у потрібну складську зону – наприклад, на ділянку комплектування замовлень. Вантажі можна подавати на сортувальні лінії, розташовані під кутом 45° або 90°.

Щоб правильно підібрати сортувальний транспортер, слід знати основні властивості вантажу, що переміщується: його мінімальну і максимальну вагу, габарити. Варто врахувати також параметри приміщення, в якому буде розташоване обладнання. Від них залежатиме, якої ширини буде потрібний конвеєр, кількість його стрічок і наявність додаткових елементів.

Де купити транспортер сортувальний

Форстор Індастрі пропонує конвеєрне обладнання для різних потреб підприємств оптової та роздрібної торгівлі в Україні. Замовляючи у нас сортувальні конвеєри, ви отримуєте готове до роботи обладнання, розроблене з урахуванням усіх особливостей вашого бізнесу. Ми не тільки доставимо конвеєр на об'єкт, але й зробимо всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Якщо ви хочете купити обладнання для сортування вантажів, зв'яжіться з менеджерами нашого відділу продажів. Фахівці допоможуть вибрати оптимальну конфігурацію конвеєра, скласти грамотне технічне завдання. Купуючи конвеєрне обладнання у нас, ви можете бути впевнені в його ефективності та надійності. Телефонуйте нам за вказаними телефонними номерами або пишіть через форму зворотнього зв'язку нижче.