You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Промислові ПВХ завіси, термоштори від виробника в Україні

Це ефективне рішення для захисту приміщення від пилу та вуличного холоду. Застосовуються для регулювання температурного балансу в приміщенні, або поділу простору на різні зони. Підприємство Форстор Індастрі має власне виробництво ПВХ завіс та штор, яке розташоване в місті Дніпро, працюємо тільки з високоякісної стрічкою. Наші штори ПВХ дозволяють мінімізувати втрати тепла в будівлі, тим самим знизити витрати на опалення до 50%.

Заявка на розрахунок ПВХ завіси

Зв'язатися з менеджером

Станіслав Крячок

+38 (050) 393-76-00

+38 (044) 353-36-00

Виробництво ПВХ-завіс

Повний цикл виробництва
Досвідчені майстри
Якісна стрічка ПВХ
Надійна система кріплення
Точна нарізка вінілових стрічок

Завод Форстор має у розпорядженні усе необхідне обладнання для реалізації повного циклу виробництва ПВХ-штор. Для виготовлення смугових завіс ми використовуємо тільки якісну вінілову стрічку. Нарізаємо смуги потрібної довжини, фіксуємо на опорних пластинах, виготовляємо карниз-гребінку.

Замовляйте смугові силіконові штори безпосередньо у заводу-виробника. Ми пропонуємо ПВХ-завіси для будь-яких умов експлуатації – стандартну, посилену або морозостійку. ПВХ-стрічка в наявності на складі – термоштори під ваші розміри будуть виготовлені​​ та відвантажені в найкоротші терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Вибір ступеня перехлеста ПВХ штори

ПВХ завіси — набір смуг з полівінілхлориду, закріплених на спеціальному металевому каркасі з дотриманням необхідного коефіцієнта нахлеста смуг одна на одну. Це необхідно для забезпечення оптимального прилягання стрічок. Ступінь перехлеста — одна з основних характеристик термоштори, що впливає на ефективність її роботи.

Щоб вибрати оптимальний коефіцієнт перехлеста термоштори, необхідно враховувати висоту та ширину отвору, а також тип проходу — вуличний або внутрішній. Від ступеня перехлеста залежить ККД всієї штори: її теплоізоляція, захисні властивості, а також те, наскільки легко буде проходити персонал або техніка.

Висота та тип отвору до 2 м до 3 м 3,5-4 м понад 4 м
внутрішній вуличний внутрішній вуличний
Ширина/товщина стрічки 200*2 мм 200*2 мм 300*2 мм 300*2/3 мм 300*2/3 мм 400*3 мм
Мінімальний перехлест стрічок 50% 75% 33% 66%/50% 66% 50%
Кількість зубців перехлесту 2 3 2 4/3 4 4
Нахлист з кожної сторони 50 мм 75 мм 50 мм 100/75 мм 100 мм 100 мм

Переваги та особливості термоштори:

 • До 50% економії на підтримці температурного режиму;
 • Захист від пилу та шуму, а також від проникнення дрібних тварин з вулиці;
 • Забезпечення безперешкодного проходу для персоналу та техніки;
 • Проста конструкція та легкий монтаж;
 • Низька ціна виробу.

Підприємство Форстор пропонує своїм клієнтам тільки якісні та надійні силіконові штори власного виробництва. У виробництві використовуємо тільки високоякісні матеріали від перевірених постачальників.

Різновиди ПВХ штор у продажу:

 • Стандартні — використовують для роботи в приміщеннях при температурі від -10 ° C до +50 ° C. Також їх застосовують для організації проходу з вулиці в будинок.
 • Холодостійкі — використовують для роботи в температурному діапазоні від -35 ° C до +10 ° C. В основному застосовують на холодокомбінатах та в морозильних камерах.
 • З ребрами жорсткості — для роботи в місцях інтенсивного ходу складської техніки найкраще використовувати саме посилені штори ПВХ. Вони мають високу стійкість до механічних впливів.
 • Кольорові непрозорі та тоновані стрічки для завіс призначені для позначення коридорів, зон на складі або виробництві. Пропонуємо широку кольорову гаму для непрозорих вінілових смуг.

Різновиди карнизів:

 • Карниз з нержавійки — універсальний варіант, який підходить для більшості завдань. Оптимальне рішення для підприємств з підвищеними санітарними нормами.
 • Розсувні вінілові завіси являють собою відмінне рішення в тих місцях, де немає потреби постійного використання захисних штор. Розсувна ПВХ завіса може бути ручна або автоматизована.

Завод Форстор Індастрі є виробником обладнання та спеціалізується на комплексному оснащенні складів, автоматизації перевантажувальних процесів. За понад десять років роботи ми виконали тисячі проектів, серед яких і постачання вінілових завіс на склади, виробничі, торгові підприємства тощо. Наші менеджери допоможуть вам з вибором оптимального типу стрічки та розрахунком ступеня перехлеста.

Щоб купити ПВХ завіси, зв'яжіться з нашим відділом продажу. Для цього ви можете скористатися телефонними номерами на сторінці контактів, або ж залишити свою заявку за допомогою форми зворотного зв'язку. Телефонуйте або пишіть в робочі дні з 9 до 18, чекаємо на ваші звернення!