You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ребриста ПВХ штора

Посилені ПВХ завіси являють собою ребристі смуги полівінілхлоридних стрічок, закріплених на металевому каркасі-гребінці. Додаткові ребра жорсткості на смугах забезпечують більш тривалий ресурс роботи завіси в проходах з високою інтенсивністю руху складської техніки.
Посилена ПВХ штора

Переваги посиленої ПВХ завіси

  • Збільшений робочий ресурс;
  • Збереження температурного балансу при високому трафіку техніки;
  • Економія на опаленні до 40%;
  • Захист від проникнення пилу та тварин з вулиці;
  • Збільшення терміну служби кліматичного обладнання.

Технічні характеристики

Ширина стрічки мм 200/300
Товщина стрічки мм 2/3
Робоча температура град

від -10 °C до +50 °C
від -35 °C до +10 °C

Матеріал карниза   нержавіюча сталь

Заявка на розрахунок ПВХ завіси

Зв'язатися з менеджером

Станіслав Крячок

+38 (050) 393-76-00

+38 (044) 353-36-00

РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ
Для будь-якого бізнеса
Виробництво завіс
Производство ПВХ завес

Виробництво посилених ПВХ-завіс

Сучасний верстатний парк
Складський запас стрічки під будь-які умови експлуатації
Виготовлення карнизів для кріплення сегментів штори
Надійна фіксація ПВХ-стрічок на опорних пластинах

Виробляємо смугові силіконові штори з ребристої ПВХ-стрічки – оптимальне рішення для отворів з інтенсивним рухом складської техніки. На заводі Форстор налагоджений повний цикл виробництва ПВХ-завіс – виготовляємо кріплення-гребінку, нарізаємо смуги потрібної довжини, фіксуємо стрічки на опорних пластинах.

Замовляйте ребристі ПВХ-завіси безпосередньо у виробника. У нас постійний складський запас силіконової стрічки, сучасний верстатний парк та досвідчений персонал. Виготовляємо ПВХ-штори за розмірами замовника, забезпечуємо доставку стрічкових завіс в будь-який регіон України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Штора ПВХ ребриста — сфери застосування

Як і проста термоштора, ПВХ завіса з ребрами жорсткості також застосовується для підтримки температурного режиму, ізоляції та поділу виробничих ділянок на робочі зони. Використовуючи ПВХ завіси на своєму підприємстві, ви можете знизити витрати на опалення до 50%, за рахунок грамотної теплоізоляції та зменшення втрат тепла.

Конструкція термоштори

Прозорі завіси ПВХ — це смугові стрічки з полівінілхлориду, які кріпляться на зубці сталевого карниза. Сам карниз встановлюється над отвором та кріпиться болтами до стіни. Штора має модульну конструкцію. Це означає, що при пошкодженні стрічки досить замінити зіпсовані смуги на нові. Гребінка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що дозволяє встановити прозору завісу ПВХ на підприємствах харчової промисловості, а також на ділянках з агресивним середовищем та високими екологічними вимогами.

Основні параметри, які впливають на підбір термоштори

Щоб завіса була максимально ефективною, важливо підібрати оптимальний коефіцієнт перехлеста стрічкових смуг. Цей параметр визначає ККД всієї термоштори: наскільки добре буде працювати термоізоляція, та простота проходу персоналу й техніки через отвір. На коефіцієнт перехлеста впливають висота отвору та його розташування.

Ми пропонуємо вам купити високоякісну прозору термоштору власного виробництва. Це одні з найбільш надійних термозавіс, які доступні на українському ринку. Поставити свої запитання ви можете менеджерам нашого відділу продажу: телефонуйте за вказаними номерами, або пишіть нам за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.

Ребриста ПВХ штора від виробника

Допоможемо розрахувати та підібрати стрічки, з урахуванням висоти отвору, його розташування, особливості роботи персоналу та техніки на об'єкті, а також інших параметрів, включаючи особисті побажання.

Спеціально для роботи в умовах підвищених санітарно-екологічних вимог на підприємстві, пропонуємо посилену ПВХ завісу з каркасом із нержавіючої сталі. Щоб купити ребристу штору ПВХ, звертайтеся в наш відділ продажу. Телефонуйте або пишіть нам на пошту вже сьогодні – кожну заявку обробляємо протягом робочого дня. Повний список телефонів, а також адресу офісу, пошту та карту проїзду – все це ви знайдете у розділі «Контакти».