You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стандартні штори ПВХ

Рішення для теплоізоляції та розділення приміщення на зони. Дозволяють економити на опаленні до 50%, за рахунок зниження втрат тепла. Перешкоджають проникненню вологи, пилу та дрібних тварин з вулиці до приміщення. Прозорі штори ПВХ гігієнічні – не виділяють шкідливих речовин, їх легко очищати від бруду. Не запалюються та мають високий термін служби.
Стандартна ПВХ завіса

Переваги ПВХ завіси

  • Збереження температурного балансу;
  • Економія на опаленні до 40%;
  • Захист від проникнення пилу та бруду з вулиці;
  • Захист від комах та птахів;
  • Збільшення терміну служби кліматичного обладнання;
  • Комфортні умови для роботи персоналу.

Технічні характеристики

Ширина стрічки мм 200/300
Товщина стрічки мм 2/3
Робоча температура град від -10 °C до +50 °C.
Матеріал карниза   нержавіюча сталь

Заявка на розрахунок ПВХ завіси

Зв'язатися з менеджером

Станіслав Крячок

+38 (050) 393-76-00

+38 (044) 353-36-00

РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ
Для будь-якого бізнеса
Виробництво завіс
Производство ПВХ завес

Стандартні ПВХ-завіси – виробництво Форстор

Нарізка стандартної ПВХ-стрічки
Видавлювання отворів для монтажу
Фіксація стрічки на опорній пластині
Кріплення смуг на карнизі-гребінці

Завод Форстор пропонує ПВХ-завіси власного виробництва. Виготовляємо смугові силіконові штори на спеціалізованому обладнанні – нарізаємо стрічку під ваш отвір, видавлюємо отвори для кріплення, фіксуємо смуги на опорних пластинах за допомогою заклепок.

Купуйте стандартні ПВХ-завіси безпосередньо у заводу-виготовлювача. Виробничі потужності та складський запас ПВХ-стрічки дозволяють нам реалізовувати замовлення в максимально короткі терміни. Забезпечуємо доставку смугових завіс в будь-який регіон України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конструкція термоштори

Прозорі завіси ПВХ — це смугові стрічки з полівінілхлориду, які кріпляться на зубці сталевого карниза. Сам карниз встановлюється над отвором та кріпиться болтами до стіни. Штора має модульну конструкцію. Це означає, що при пошкодженні стрічки досить замінити зіпсовані смуги на нові. Гребінка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що дозволяє встановити прозору завісу ПВХ на підприємствах харчової промисловості, а також на ділянках з агресивним середовищем та високими екологічними вимогами.

Основні параметри, які впливають на підбір термоштори

Щоб завіса була максимально ефективною, важливо підібрати оптимальний коефіцієнт перехлеста стрічкових смуг. Цей параметр визначає ККД всієї термоштори: наскільки добре буде працювати термоізоляція та простота проходу персоналу й техніки через отвір. На коефіцієнт перехлеста впливають висота отвору та його розташування.

Ми пропонуємо вам купити прозорі термоштори від перевірених часом виробників. У нас ви знайдете тільки найякісніші термозавіси, які доступні на українському ринку. Поставити свої запитання ви можете менеджерам нашого відділу продажу: телефонуйте за вказаними номерами, або пишіть нам за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті. Всі контакти ви знайдете на цій сторінці.