You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Завіса ПВХ морозостійка

Відмінне рішення для підтримки заданого температурного режиму на об'єктах, де потрібна постійна температура нижче нуля. Завіси застосовують для установки в холодильних камерах, фурах-рефрижераторах і охолоджуваних складах. Оптимальна температура для експлуатації морозостійких штор: -35 ° C ... +10 ° C.
Завіса ПВХ морозостійка

Переваги ПВХ завіс

  • Економія на підтримці температури до 40%;
  • Захист від проникнення пилу та бруду;
  • Захист від комах та птахів;
  • Збільшення терміну служби кліматичного обладнання;
  • Комфортні умови для роботи персоналу.

Технічні характеристики

Ширина стрічки мм 200/300
Товщина стрічки мм 2/3
Робоча температура град від -35 °C до +10 °C
Матеріал карниза   нержавіюча сталь

Заявка на розрахунок ПВХ завіси

Зв'язатися з менеджером

Станіслав Крячок

+38 (050) 393-76-00

+38 (044) 353-36-00

РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ
Для будь-якого бізнеса
Виробництво завіс
Производство ПВХ завес

Виробництво морозостійких ПВХ-завіс

Складський запас морозостійкої ПВХ-стрічки
Верстат для видавлювання отворів під монтажні пластини
Фіксація стрічки на опорних пластинах за допомогою заклепок
Металевий карниз-гребінка для монтажу ПВХ-стрічок

Виробляємо силіконові смугові завіси з морозостійкої ПВХ-стрічки – оптимальне рішення для холодильних камер та рефрижераторних контейнерів. Нарізаємо смуги під ваш отвір, виготовляємо карниз-гребінку, фіксуємо стрічку на опорних пластинах за допомогою заклепок.

Холодостійкі ПВХ-завіси виготовляються на сучасному заводі Форстор Індастрі. Ми маємо в своєму розпорядженні потужну технологічну базу та кваліфікований персонал. Морозостійка вінілова стрічка завжди в наявності на складі. Ваше замовлення буде реалізоване та відправлене в найкоротші терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Каркас з нержавіючої сталі

Спеціально для експлуатації на підприємствах з підвищеними вимогами санітарно-екологічного контролю, ми пропонуємо гребінку з нержавіючої сталі. Така конструкція не піддається корозії та може застосовуватися в місцях обробки хім. продукції, продуктів, що швидко псуються або як штори для холодильників на підприємствах харчової промисловості.

Посилена морозостійка стрічка

На відміну від стандартної холодостійкої завіси, посилені силіконові штори для холодильників відрізняються наявністю поздовжніх ребер жорсткості, що значно збільшує робочий ресурс. Це дозволяє використовувати морозостійкі термоштори на ділянках, де постійно працює вантажна техніка та в проходах з високою інтенсивністю руху.

Штори для холодильних камер європейського виробництва

Компанія Форстор пропонує вам ПВХ завіси для холодильних камер власного виробництва. Це одні з найбільш якісних термоштор не тільки на українському ринку. Наші менеджери допоможуть вам підібрати та купити морозостійку ПВХ завісу за вигідною ціною. Ми підберемо оптимальні розміри, доставимо та змонтуємо термоштори на вашому об'єкті в короткий час.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними на сторінці номерами, або пишіть нам на пошту. Отримати швидку відповідь на будь-яке своє питання ви можете прямо у нас на сайті – напишіть менеджеру онлайн-чату, він вас проконсультує тут і зараз. Надіслати заявку на ПВХ завіси для холодильників ви можете через форму зворотного зв'язку – повний список контактних даних ви знайдете на цій сторінці.