You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Електроштабелери, висотні штабелери Toyota та BT

Компанія Форстор представляє висотні штабелери та ричтраки Toyota та BT. Ефективне рішення для роботи на великих складських підприємствах та у великих торгових комплексах, де є багаторівневі стелажні системи заввишки понад 6 метрів.

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Сервіс та запчастини для навантажувачів Toyota Traigo 48

Доставка запчастин в короткі терміни
Ремонт і ТО навантажувальної техніки Toyota
Мобільні бригади сервісних працівників

Надаємо техобслуговування для всіх типів складської техніки силами фахівців з офіційного сервісного центру Тойота в Україні. Виїзна бригада оперативно проведе ТО прямо на вашому об'єкті.

Великий складський запас запчастин та комплектуючих для вантажної техніки Toyota: штабелерів, навантажувачів, гідравлічних та електровізків. Здійснюємо швидкий підбір та оперативну доставку деталей в будь-яке місто України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Широка комплектація висотних штабелерів

Електроштабелери обладнані потужними бортовими комп'ютерами, які легко програмуються. Крім того, ця техніка оснащена системами рекуперації енергії, бездротовим пристроєм для передачі завдань операторові, системами звукового оповіщення, а також багатьма іншими допоміжними функціями, які значно спрощують роботу водія та підвищують продуктивність роботи.

Різновиди висотних штабелерів

В асортименті компанії Форстор штабелер висотний представлений 2 лінійками техніки від BT:

  • BT Reflex. Штабелер ричтрак з вантажопідйомністю від 1,2 до 2,7 тонни та висотою підйому до 12 метрів. Остання розробка компанії BT. Це сучасна техніка, що має високі показники надійності, безпеки та ергономіки.
  • BT Vector. Вузькопрохідний висотний штабелер. Вантажопідйомність від 1 до 1,5 тонн. Висота підйому до 14,5 метрів.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Наші менеджери допоможуть підібрати та купити ричтрак з урахуванням всіх ваших вимог. Просто телефонуйте за будь-яким із зазначених телефонних номерів, або заповніть форму зворотного зв'язку.