You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Дизельні навантажувачі Toyota 8FD

Дизельний навантажувач «Тойота» — потужна техніка, призначена для експлуатації в складських приміщеннях відкритого типу. Навантажувачі спроєктовані спеціально для виконання завдань високої інтенсивності, та не потребують адаптації до вітчизняних умов.

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Потужна дизельна техніка для переміщення товарів на палетах

Комплектація навантажувачів світового виробника забезпечує ефективність роботи на складі, комфорт і безпеку співробітника. Залежно від сфери використання та завдання клієнта машина додатково оснащується операторською кабіною з опаленням, зручною панеллю керування. Техніка від виробника Toyota відрізняється значним експлуатаційним ресурсом та економічністю витрат палива.

Деякі навантажувачі здатні працювати в умовах поганої видимості, що дозволяє їх експлуатацію в нічний час доби. Вони комплектуються світловим обладнанням, сигнальними маячками.

Серед переваг варто відзначити

  • співвідношення ціни і якості — навантажувач коштує дешевше своїх електричних аналогів, при цьому витрата палива відносно невеликий;
  • безпека — пристрій оснащений міцною рамою, ременями, системою OPS (призначена для визначення присутності в кабіні оператора);
  • довговічність — володіє великим ресурсом роботи та здатна функціонувати багато років в інтенсивному темпі;
  • комфорт — завдяки вбудованому гідравлічному підсилювачу керма забезпечується плавне управління, сидіння оператора регулюється по висоті;
  • продуктивність і стабільність — забезпечується завдяки унікальній розробці світового виробника «Система Активної Стабілізації» (SAS).

Дизельний автонавантажувач легко переміщує вантажі по території складу та здатен підіймати палети на висоту до 3 метрів в стандартній комплектації. У деяких випадках допускається і використання в закритих приміщеннях, але протягом обмеженого часу. Приміщення повинно обов'язково провітрюватися.

Перед тим як купити навантажувач дизельний навантажувач, варто врахувати максимальну вантажність, висоту щогли, витрата палива, можливість установки навісного обладнання. Також потрібно точно знати, чи буде вона використовуватися в закритому приміщенні. В такому випадку в будівлі повинна бути хороша система вентиляції. Якщо немає, краще звернути увагу на устаткування електричного типу.