You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Електричні навантажувачі Тойота

Електронавантажувачі TOYOTA — це надійна та якісна техніка, яка просто незамінна для використання в складах, на виробництві і в торгівлі. Сучасні характеристики та параметри такого обладнання здатні задовольнити потреби найвимогливішого клієнта. Електронавантажувач відрізняється невеликим радіусом розвороту, високою продуктивністю, екологічністю, низьким рівнем шуму та маневреністю.

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Повний комплекс сервісних послуг від офіційного дилера Toyota

Тільки кращі деталі
Швидка доставка по Україні
Власний склад запчастин

Наша компанія — офіційний дилер складської техніки Toyota в Україні. У вас є можливість замовити електричні навантажувачі перміум класу за вигідною ціною. У каталозі представлені трьох- та чотирьохопорні моделі, які підходять для роботи на складі, виробництві або у великому торгівельному комплексі.

Окрім широкого асортименту навантажувальної техніки ми також пропонуємо повний комплекс сервісних послуг. Кваліфіковані механіки проведуть різноманітні ремонтні роботи та ТО прямо у вас на підприємстві. Виїзні бригади працюють по всій Україні. 

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Електронавантажувачі TOYOTA – електричні невеликі вилкові навантажувачі, незамінні в торгівлі, на виробництві та складах. Вони швидкі в управлінні, маневрені, екологічні, високопродуктивні, здатні довго працювати при максимальних навантаженнях та мають низький рівень шуму і невеликий радіус розвороту. Електронавантажувач вилковий Тойота ідеально підійде підприємствам з підвищеними вимогами до виробничого процесу.

Переваги використання електронавантажувача

  • Мінімальні витрати енергоресурсів. З огляду на постійне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, електронавантажувачі користуються все більшим попитом.
  • Екологічність. На відміну від дизельних або бензинових навантажувачів, дана техніка не виділяє вихлопних газів. Тому, саме електричний навантажувач - це оптимальне рішення для невеликих складів зі слабкою системою вентиляції або ж для робіт в інших закритих приміщеннях.
  • Комфорт і безпека. Компанія Toyota постійно розробляє нові рішення для збільшення зручності та безпеки оператора. Такий підхід дозволяє поліпшити якість роботи та знизити втому оператора. Тому навантажувачі Тойота оснащені зручним управлінням і індикаторами стану.
  • Ефективність. Потужний двигун змінного струму, який живиться від тягового акумулятора високої місткості, дозволяє досягти високих показників швидкості. Тривала і стабільна робота електричного навантажувача забезпечується 2-ма унікальними системами: AC Power System (система управління моторів) і System of Active Stability (система активної стабілізації).

Хочу купити електронавантажувач, яку модель вибрати?

Триколісні навантажувачі електричний володіє підвищеними показниками маневровості. Такий вид навантажувачів представлений моделлю Toyota FBE15. Чотириколісні навантажувачі: трохи більше стійкі та габаритні, ніж триколісні моделі й здатні працювати з вантажами масою до 3.5 тонн

Компанія Форстор реалізує електричні навантажувачі Toyota в Дніпрі, Києві та по всій Україні. У нас Ви можете купити електронавантажувач зі складу або здійснити замовлення на модель, яка Вас зацікавила. Продаж електронавантажувачів Тойота супроводжується сервісним обслуговуванням, з питань придбання або за консультацією звертайтеся до нашого відділу продажу. Повний перелік контактів знаходиться на цій сторінці.