You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Електричні штабелери BT

В наявності на складі широка лінійка підлогової техніки, яка задовольнить потреби будь-якого складу: від супермаркету до великого розподільного центру з висотними стелажами. Пропонуємо штабелери з максимальною висотою підйому до 14,8 м та вантажопідйомністю до 2,7 тонни.

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Електроштабелери для будь-якого складу

 

Штабелери BT це найбільш універсальна внутрішня складська техніка, діапазон можливостей якої дозволяє працювати з усіма типами стелажних систем, включаючі висотні стелажі класу А. Для роботи в морозильних камерах та холодокомбінатах можна замовити особливе виконання техніки Coldstore, яке гарантує стійку роботу штабелерів навіть при низьких температурах.

 Лінійка штабелерів BT представлена ​​трьома основними лінійками:
  • Електричні штабелери BT Staxio найбільш масова лінійка штабелерів-«робочих конячок», які використовуються практично повсюдно. Висота підйому 5,4 метра та велика залишкова вантажопідйомність дозволяють їм задовільняти потреби переважної більшості складів. Невисока ціна та надійна конструкція робить BT Staxio дуже вигідним придбанням.
  • Електроштабелер BT Reflex — спеціально розроблена модель для постійної роботи на великій висоті. З максимальною вантажопідйомністю 2.7 тонни та висувною щоглою з висотою підйому вил до 11,5 метрів, ці штабелери відмінно вписуються в концепцію сучасного складу або розподільчого центру з високою щільністю розміщення продукції. Ідеальне рішення для постійної роботи в умовах інтенсивних навантажень.
  • Спеціально для складських комплексів з мінімальною міжстелажною відстанню в лінійці штабелерів BT представлено спеціалізовану модифікацію — вузькопрохідний штабелер BT Vector з граничною висотою підйому до 14,8 метра.

Компанія Форстор — офіційний дилер компанії Toyota Material Handling в Україні, тому якщо ви хочете купити електричний штабелер з гарантією виробника та офіційним сервісним обслуговуванням — телефонуйте зараз або залиште заявку за допомогою форми зворотного зв'язку!