You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ручні штабелери

Ручні гідравлічні штабелери – доступна та надійна складська техніка для переміщення і штабелювання палетованого вантажу. Таке обладнання підходить для складів та підприємств з невеликим товарообігом. Підйом вил та переміщення штабелера здійснюється «своїми силами».

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Ручні штабелери: комплектуючі та обслуговування

Доставка комплектуючих по Україні
Виїзні сервісні бригади
Широкий асортимент деталей на складі

Ми пропонуємо широкий асортимент ручних гідравлічних штабелерів. У тому числі і модель BT SHM080 від компанії Toyota Material Handling. Складське обладнання Toyota BT впевнено утримує провідні позиції на ринку. Вся техніка під цим брендом відрізняється максимальною надійністю та продуктивністю.

Ручні штабелери – витривале та довговічне обладнання. Але навіть така проста техніка потребує регулярного обслуговування. У вас є можливість замовити виїзд бригади фахівців, яка вирішить будь-яку проблему з вантажною технікою прямо на місці її експлуатації.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Ручний штабелер — переваги:

  • Доступна ціна (у порівнянні з дорогим складським електрообладнанням);
  • Проста та надійна конструкція;
  • Невибагливість в обслуговуванні;
  • Підходить для роботи в обмеженому просторі.

Механічні штабелери – оптимальне рішення для компаній, які не мають інтенсивного товарообігу. Таке обладнання також підходить для обслуговування невисоких стелажних систем зберігання. Основні операції (підйом та переміщення продукції) виконуються «своїми силами». Проте, гідравлічні штабелери істотно підвищують ефективність персоналу та полегшують обробку важкого вантажу.

Досить часто оборот продукції або бюджет підприємства не припускають наявності дорогої складської техніки, а ручна обробка вантажу або використання гідравлічних візків не приносить належного результату. В цьому випадку гідравлічний штабелер може стати ідеальним рішенням проблеми. Таке обладнання значно функціональніше за роклу, та при цьому не поступається класичному складському візку в надійності та продуктивності.

Правильний вибір складської техніки – це одна з основних умов ефективності та рентабельності складу, магазину або виробничого підприємства. Наші менеджери – експерти в цьому питанні. Щоб отримати консультацію від професіоналів, телефонуйте за вказаними номерами, заповнюйте форму зворотного зв'язку або пишіть в онлайн-чат. Ми допоможемо вибрати оптимальне обладнання під ваші завдання та бюджет. Повний список контактів тут.