You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ручні гідравлічні візки

Компанія Форстор пропонує широкий асортимент візків BT (Швеція) і SK (Німеччина). Візки німецького бренду SK кращі в сегменті бюджетної техніки для складу. Рокли BT шведського виробництва відрізняються неперевершеною якістю та надійністю.

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Офіційний сервіс та запчастини для техніки Toyota і BT

Оперативна доставка по Україні
Планове та позапланове техобслуговування техніки
Оригінальні запчастини Toyota

Маємо у своєму розпорядженні великий запас деталей та комплектуючих для навантажувальної техніки на складі. Оперативно доставляємо запасні частини по Україні, а також приймаємо заявки на доставку деталей під замовлення.

Здійснюємо повний комплекс послуг з обслуговування складської техніки Toyota на всій території України. Використовуємо тільки оригінальні деталі та витратні матеріали, що є запорукою бездоганної роботи вашої техніки на довгі роки.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Оперативне переміщення товару на складі

Візок є ефективним і недорогим видом складської техніки. Використовується для переміщення вантажу на невеликі відстані. Призначений для транспортування продукції на палетах. Компанія Форстор пропонує якісні рішення для складів Toyota і BT. Обладнання характеризується високою якістю, ефективністю та надійністю при щоденній експлуатації.

Особливості техніки

Ручний візок — вид складської техніки, за допомогою якої можна перемістити продукцію на палетах, вага якої перевищує в десятки разів масу самого пристрою. Конструктивно пристрій складається з наступних елементів:

  • важіль управління;
  • гідравлічний вузол;
  • опорні колеса;
  • підіймальні вила;
  • ролики;
  • ручка.

Ручка може відрізнятися по конфігурації та формі. Виготовляється з полімерним покриттям або без нього. За конструкцією може бути збірною або суцільнозварною. Другий тип відрізняється міцністю, оскільки монтується до вузла за допомогою осі.

Управління пристроєм не складе труднощів. Потрібно завести під палети вила, натиснути кілька разів на важіль. Принцип роботи заснований на дії домкрата. Вантаж підніметься, після чого його можна транспортувати в потрібне місце. При цьому ручка виконує функцію важеля.

Правила вибору візка для складу

Особливу увагу варто звернути на роликові колеса. Саме вони забезпечують зручність використання рокли та її довговічність. Вибір залежить від виду підлогового покриття на складі. Так, при наявності нерівностей поверхні краще зупинитися на здвоєних роликах, оснащених гумовим покриттям. Амортизація забезпечить рівне пересування та захистить від пошкодження крихкого вантажу при переміщенні. Для рівної підлоги краще вибрати колеса, виготовлені з жорсткого матеріалу. Універсальним варіантом вважаються ролики з поліуретану. Вони підійдуть для будь-яких типів підлогового покриття. Поліуретанові ролики відрізняються тривалим терміном експлуатації, стійкістю до механічних пошкоджень.

Також при покупці складського обладнання варто врахувати вантажність, умови експлуатації.

Компанія Форстор пропонує недорогі ефективні рішення для складських приміщень будь-якого типу. У продажу представлена ​​вся необхідна техніка, системи розміщення і багато іншого. Доставляємо по всій Україні. Представлений в каталозі асортимент є в наявності, деякі моделі привозимо на замовлення. Гарантуємо оперативність доставлення, установки. Для уточнення ціни, оформлення замовлення або отримання консультації зв'яжіться з нами. Допоможемо знайти ефективне рішення для вашого бізнесу.