You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Мобільні рампи, пересувні естакади

Розв'язувати проблеми, які часто виникають в збутовій та складській логістиці допоможуть пересувні естакади або мобільні рампи. Таке обладнання дуже зручне, оскільки на відміну від стаціонарного пандуса його можна легко переміщати по території приміщення, завдяки наявності вбудованої транспортувальної бази.
Мобільні рампи

Технічні характеристики

Вантажність кг 6000/8000/10000
Довжина мм 9000/12000
Мін. робоча висота мм 850
Макс. робоча висота мм 1500
Ширина мм 2000 - 2400
Кількість коліс шт 2
Покриття   ґратчастий настил /
просічно-витяжний лист
Колеса   поліуретан / суцільнолиті / пневматика
Тристороннє вивантаження   під замовлення
Електропомпа   під замовлення

При розрахунку рампи ми заздалегідь закладаємо дворазовий запас міцності та вантажності, на основну конструкцію і вузли. Це дозволяє уникнути руйнування опорних елементів і платформи при випадковому перевантаженні.

Підібрати навантажувальне обладнання

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Мобільна рампа може використовуватися і зовні, і зсередини приміщення. Особливо зручні пересувні естакади з тристороннім розвантаженням, які дозволяють одночасно та оперативно обслуговувати декілька машин. Варто відзначити той факт, що пересувна естакада дозволить відмовитися від зайвої робочої сили. Увесь процес може контролюватися однією людиною та одним навантажувачем. 

Пересувна рампа дозволить компанії заощадити немалі гроші. Саме тому дане складське обладнання надзвичайно популярне, і попит на нього тільки зростає. Звернувшись до нас, ви зможете купити мобільну рампу, котра буде максимально відповідати вашим потребам. 

Виробництво рамп знаходиться в Україні. Тому ми з легкістю можемо змінити габарити мобільної рампи (ширину проїзної частини і самої естакади, довжину горизонтальної частини та похилої), ступінь її функціональності, збільшити вантажність. 

Гнучке виробництво рамп дозволяє враховувати характер вантажу, з яким працює ваша компанія, а також особливості техніки, яка використовується на підприємстві. Як тільки проєкт мобільної рампи буде готовим та затвердженим замовником, наші співробітники оперативно виготовлять обладнання, після чого воно буде доставлене за вказаною адресою. 

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, в які входить проєктування мобільних рамп, їх виготовлення та доставлення на об’єкт замовника. Доставлення виконується максимально швидко на території всієї України. Звертаємо вашу увагу на те, що у нас діють знижки при придбанні декількох типів складського обладнання. Маючи велику кількість рішень, ми пропонуємо комплексний підхід до оснащення складів та підприємств України — купуйте у нас пересувну рампу, стелажі, вилкові навантажувачі, металеві меблі, пластикову тару та отримуйте додаткові знижки, телефонуйте та замовляйте!