You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелаж металевий на колесах

Стелаж на колесах з металевими полицями — відмінний варіант для гаража, майстерні, складу і виробництва. Завдяки колесам конструкцію можна переміщувати в будь-яке місце в приміщенні, де вона необхідна в даний момент. За допомогою мобільного стелажа простір складу можна умовно розділити на робочі зони.
від 10000 грн
Стелаж на колесах Master

Перекочувальні стелажі: переваги

  • Можливість переміщувати в будь-яке місце на складі;
  • Умовно розділяє приміщення на зони;
  • Пожежна безпека, корозійна стійкість;
  • Проста і зрозуміла збірка.

Технічні характеристики

Висота конструкції

мм

до 4000 / (під замовлення)

Довжина стелажної полиці

мм

до 2500 / (під замовлення)

Глибина конструкції

мм

до 1500 / (під замовлення)

Навантаження на полицю

кг

до 400

Варіанти виконання

 

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво стелажів на колесах

Постійний запас рулонної сталі
Потужні прокатні лінії
Перфораційний комплекс
Власна камера порошкового фарбування
Стійки пересувного стелажа
Зона пакування стелажів

Компанія Форстор має у своєму розпорядженні власну виробничу ділянку, яка відповідає всім стандартам і вимогам до виробництва. Сучасні цехи, автоматизоване обладнання, величезний досвід наших фахівців — все це дозволяє виготовляти мобільні стелажі високої якості.

Ми розробляємо концепцію стелажної системи, враховуючи розміри приміщення, характеристики продукції, що зберігається, а також особисті побажання замовника. Купуючи стелаж на колесах у нас, ви отримуєте повний комплекс послуг, до якого входить проєктування, виробництво і доставка стелажів безпосередньо на ваш об'єкт.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелаж на колесах — універсальність

Стелажі встигли зарекомендувати себе, як універсальне рішення для дому, офісу, майстерні, складського і виробничого підприємства. Завдяки колесам стелажну конструкцію можна переміщувати в потрібне місце в приміщенні, тим самим оптимізуючи роботу на складі. За допомогою мобільного стелажа простір складу можна умовно розділити на робочі зони.

Максимальне навантаження на металеву полицю — 400 кг. Цього цілком достатньо як для невеликих коробок, так і габаритних ящиків з важкими запчастинами. Стелаж на колесах найчастіше купують для зберігання комплектуючих до спецтехніки.

Пересувний стелаж: конструкція

У базову комплектацію стелажа входять: стійки, траверси, розкоси, підп'ятники, металеві полиці, болти з гайками та фіксатори. Збірка стелажа дуже проста. Спочатку на оцинкованих стійках за допомогою зачепів фіксуються горизонтальні траверси. Далі на траверси встановлюються металеві складальні полиці-сегменти. Завдяки перфорації стійок ви можете самостійно змінювати міжполичну відстань, тим самим підлаштовуючись під розміри вантажу, що зберігається. Щоб не пошкодити покриття підлоги стійки кріпляться до спеціальних підп'ятників.

Стелаж на колесах також можна використовувати в умовах підвищеної вологості і при перепадах температур. Комплектуючі стелажа виготовляються з оцинкованої сталі або покриваються додатково порошковою емаллю, що підвищує його стійкість до корозії і впливу навколишнього середовища. Таке покриття забезпечує стелажу максимальну довговічність.

Стелаж металевий на колесах

Виробничі можливості компанії Форстор дозволяють виготовляти стелажі на колесах під коробки, деталі і різні штучні товари. Конструкції виготовляються на сучасному заводі, розташованому в місті Дніпро. Сучасні цехи з автоматизованим обладнанням, досвідчений конструкторський відділ і постійне прагнення до поліпшення дозволяє задовольняти потреби клієнтів в надійному та ефективному стелажному обладнанні для складу.

Щоб купити стелаж пересувний для гаража, майстерні, складу, виробництва, зв'яжіться з нашими менеджерами. Ви також можете замовити монтаж стелажів — наша монтажна бригада працює по всій Україні! На сторінці Контакти ви знайдете номери телефонів, а також форму зворотного зв'язку. Телефонуйте або пишіть вже сьогодні. Чекаємо ваших звернень!

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад системою поличних середньовантажних стелажів

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів і складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двох'ярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: