You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Гвинтовий конвеєр

Спіральний конвеєр призначений для переміщення штучних вантажів між рівнями зберігання та обробки. Універсальна конструкція може бути легко вбудована в систему горизонтальних конвеєрів на верхньому і нижньому рівні транспортувальної лінії. Вона дозволяє суттєво підвищити швидкість виконання сортувальних робіт при обмеженому складському просторі.
Спіральний конвеєр
Переваги
  • Висока швидкість обробки вантажів – до 3 000 одиниць за годину;
  • Просте техобслуговування;
  • Можливість інтеграції в існуючу конвеєрну систему;
  • Компактні габарити заощаджують вільний простір складу.

Технічні характеристики

Швидкість переміщення вантажів м/с 1
Ширина ременя мм 400
Центральний діаметр спіралі мм 1300
Нижня точка роликів мм 700
Верхня точка роликів мм 7452
Потужність двигуна кВт 3
Допустимий тип вантажу  

коробки, мішки, банки, контейнери, дой-паки, пакети

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Доставка і оплата
 
ЗБИРАННЯ І МОНТАЖ

Сертифікати на ковеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Де використовується спіральний транспортер

Завдяки компактним габаритам конструкції, можна більш ефективно використовувати складські або виробничі ділянки. Крім того, автоматизація процесів переміщення вантажів дозволяє обходитися практично без персоналу. Конвеєр спіральний активно використовується у харчовій промисловості для шокового заморожування продуктів, охолодження напівфабрикатів, а також вертикального переміщення різних вантажів. Також без нього не обійтися на складах із високим товаропотоком, а також там, де є потреба у створенні буферного зберігання та розподілу товарів за різними зонами обробки.

Устаткування складається зі спіралі конвеєра з прямими та поворотними сегментами, розміщеними на опорній стійці. Залежно від розмірів складського приміщення та габаритів товарів, що переміщуються, варіюються і розміри всієї конструкції. Гвинтові конвеєри проектуються відповідно до потреб кожного підприємства, що забезпечує високу ефективність використання обладнання.

Як вигідно замовити гвинтовий конвеєр

Завод Форстор Індастрі спеціалізується на виробництві складського обладнання різної складності та призначення, ми також маємо багатий досвід вирішення нестандартних завдань. Ви маєте можливість замовити у нас спіральний конвеєр за вигідною ціною, щоб у кілька разів підвищити продуктивність свого складу.

Щоб обладнання працювало з максимальною ефективністю, фахівці нашого відділу продажів допоможуть грамотно скласти технічне завдання та визначитись із конфігурацією конвеєра. Обираючи конвеєрне обладнання в нашому каталозі, ви отримуєте гарантію його якості та надійності. З'явились запитання? Просто зв'яжіться з нами за вказаними телефонними номерами або скористайтеся формою зворотного зв'язку нижче.